Hakan Fidan temayülde birinci çıktı

AK Parti'den aday adaylığını koyan MİT eski Müsteşarı Hakan Fidan, parti içindeki temayül yoklamasında birinci çıktı. İkinci sırada ise Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek var

03 Mart 2015, Salı 11:09
A A
Hakan Fidan temayülde birinci çıktı

Eski MİT Müsteşarı Hakan Fidan, AK Parti’nin milletvekili aday adaylarının girdiği Ankara 1. Bölge temayül yoklamasında ilk sırada yer aldı.

Habertürk'te yer alan habere göre Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in 2. sırada yer aldığı yoklamada ilk 10’da yer alan diğer isimler ise sırasıyla şöyle: Ünsal Ban, Ertan Aydın, Ercan Kınacı, Mehtap Torumtay, Barış Aydın, Murat Köse, Naci Ağbal, Burak Ceylan.

ERDOĞAN 'SICAK BAKMIYORUM' DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın milletvekili adaylığı için görevinden istifa etmesine ilişkin "Açık sözlüyüm, ben bunu da açık sözlü olarak değerlendirmek isterim. Ben adaylığına olumlu bakmıyorum. Bunu çok açık, net söyleyeyim. Bunu Sayın Başbakan'a da söyledim. Daha önce de söylediğim gibi yani adaylığını kabul etmek veya onu aday olarak göstermek, o Sayın Başbakan'ın takdiridir, ona da benim karışma yetkim yok, böyle bir hakkım da yok" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Keskin nişancılar ilk kez görüntülendi