Hakan Hatipoğlu baba olmak için gün sayıyor

Hakan Hatipoğlu (38) ile Gizem Akın (30), 2009'da 'Var mısın Yok musun?' yarışmasında tanışmış, 2010'daki Survivor'da aşk yaşamaya başlamış, 2011'de de nikah masasına oturmuştu. Şimdi baba olmak için gün sayan Hakan Hatipoğlu bugün teve2'deki '2. Sayfa'ya konuk oldu ve merak edilenleri canlı yayında anlattı

08 Ekim 2018, Pazartesi 14:22 Son Güncelleme:
A A

* 10 gün kaldı. İsim konusunda hala kararsızız.Çocuğun yüzüne bakıp öyle karar vereceğiz. Son kararımız bu.

* Tuhaf bir heyecan içindeyim ama kucağıma aldığımda daha farklı olacak diye düşünüyorum.

* Her gün en az 1-2 kez izlediğim video var. Gizem'in bana sürprizini öğrendiğim an.

* Uçaktan indik, otele gideceğiz. Kimseyle görüştürmüyorlar. Otele geldik, odaya çıktık birazdan aşağıya inip 'ailelerinizle görüşeceksiniz' dediler. Asansöre bindik yukarı çıkmaya başladık. 'Aşağıya inmiyor muyuz?' dedim, 'Hayır yukarıda' dediler. Bir odanın kapısına geldik. Kapının arkasında Gizem'in nefes alışını duydum. Sonra kızımı öğrendim.* Benim için kızımı öğrendiğim o akşam bitti Survivor. Yarışmaya hiç konsantre olamadım bir daha. Kafa olarak da fizik olarak da bitmiş durumdaydım. Hepten bittim. Geri döndüğümde kızım için bir ev kazandım.

* Survivor ile ilgili en gurur duyduğum şeydir... 2015'te annemle ilgili 15 sorunun 13'üne cevap vermiştim. Bu yıl 10 sorunun 10'una da doğru cevap verdim.

* Ben 10 Şubat'ta Survivor'a gittim. Gizem 20 Şubat'ta kendini kötü hissetmiş. Doktora gitmiş.

'O AN VAZGEÇTİK'

* Aklımızda Leyla ismi vardı. Gizem rüyasında babasını görmüş, 'Leyla olmasın' demiş rahmetli babası. O an vazgeçtik. Gizem ağlayarak uyandı. Biz o isimden yüzde 99 vazgeçtik. Şimdi 3 tane isim var kafamızda Nil, Yasemin ve Lila... Gizem biraz daha Lila'ya, ben biraz daha Nil'e yakınım...

* Erkek olsaydı ya Ömer ya Ali olacaktı. Kız olunca plansız yakalandık.

* Gizem sadece 9 kilo aldı. Bazı anneler bilinçli besleniyor. İyi beslenince vücut iyi bir düzene giriyor. Bazı hamileler var oh ne bulsa yiyor. Canım şunu çekti falan... O daha anlamsız.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.