Hakan Sabancı ve Engincan Ural çapkınlık turunda

ALİ KESER Hakan Sabancı önceki akşam da Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural ile tura çıktı. İlk durakları Cihangir’di. Sonra Nişantaşı Sess Bar’a geçtiler

25 Şubat 2017, Cumartesi 07:33
A A

Barda tanıştıkları iki güzelle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen kankalar çıkışta flaşların patlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdı.

Hakan Sabancı, Hadise’ye dair sorulara yanıt vermedi ve bara kaçtı.

Engincan Ural sarışın arkadaşı ile taksiye binip Hakan Sabancı’nın abisi Hacı Sabancı’ya ait Kanlıca’daki yalıya gitti. Araçtan iner inmez eve koştular. Hakan Sabancı daha sonra VIP minibüsüyle yalıya geldi. Esmer kız arkadaşı ise objektifleri fark edince taksiden inmekten vazgeçti. Boğaz turu attıktan sonra yalıya döndü.

Engincan Ural bar çıkışında Hakan Sabancı ile telefonda konuştu

Hakan Sabancı doğum gününe katılan ve aşk yaşadığı söylenen şarkıcı Hadise ile çarşamba akşamı Karaköy Drone’da buluşacaktı. Ama kapıda habercilerin olduğunu duyunca gitmekten vazgezmiş, Hadise’yi 3 saat bekletmişti.

Hadise, Hakan Sabancı'nın doğum gününde, DJ kabinine geçip şarkı çalmıştı.

Aralık 2016'da Hakan Sabancı'yla Karaköy'deki bir gece kulübünde eğlenen şarkıcı Hadise kendisini VIP minibüsüyle evine bırakan Hakan Sabancı'yla 1 aydır aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.