Hakan Ural'dan haber var!

Corona virüse yakalanan ve hastanede tedavi gören ‘Neler Oluyor Hayatta’ sunucusu Hakan Ural taburcu oldu. Ural, tedavisi sonrası ilk kez fotoğraf paylaşarak sağlık durumunu ve yaşadığı süreci anlattı.

13 Kasım 2021, Cumartesi 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı.

Ural, geçirdiği soğuk algınlığı nedeniyle programa ara verdiğini açıklamıştı.

Grip belirtileriyle başlayan süreçte negatif çıkan koronavirüs testleri daha sonra pozitife dönen 53 yaşındaki sunucu, tedbir amaçlı hastanede tedavi görüyordu.

‘Neler Oluyor Hayatta’nın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı, "Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin" açıklamasını yapmıştı.

Hakan Ural'dan önceki gün güzel haber gelmişti. Gördüğü tedavi sonrası taburcu edilen ünlü isim, sağlık durumunun iyiye gittiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Ural, "Arkadaşlar an itibariyle hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.

FOTOÜRAFIBNI PAYLAŞTI

FOTOÜRAFIBNI PAYLAŞTI

Hakan Ural, son olarak bu pozunu yayında, altına şu yorumu düştü:

Şaşkın ve hafif paralizeyim. Hayat her saniye hepimize sormadan bin bir türlü dert sıkıntı veriyor. Muhakkak tüm insanlar için zor bir sınav. Bu dağıtımı yaparken yaş, boy, kilo, kariyer, tahsil, güç, kuvvet, şöhret vs herhangi bir kriter yok . 

Ne kadar yaşanmışlığın olursa olsun son saniyeye kadar bilmediklerimizi yaşayıp öğrenmeye devam edeceğiz bu bir döngü... Fazla da uzatmak istemiyorum ama şu süreçte bana olan istisnasız ilgi alaka samimi sevgi sahip çıkma çabanız bana aileme bunu hissettirmeniz hakikaten tarifsiz anlatılamaz bir velinimet. Sizlerin bu süreçte verdiğiniz desteğe kendimi olabildiğince özet ifade etmek istedim. 

Bildiklerim vardı, farkında olduklarım… Eyvallah ama bu kadar samimi dostum çevrem sevenim olduğunu vallahi bilmiyordum. Bilindikler dışında ailem ekibim tarafından yansıyanların her biri ayrı bir hikaye.... Yurdun dört bir yanından genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk, yaşlılarımız ettikleri dualar Allah razı olsun. Hep derim kalan ömrümdeki tek amacım vatanıma faydalı halkıma insanlarıma layık fayda sağlayan namusumuzla şerefimizle bu süreci tamamlamak 

Her şey çok ani gelişti. Atlattık, atlatamadık derken süreç bir anda sıkıntıya girdi sonrası malum. Hamdolsun şimdilik tamamım. Bir tedirginlik oluyor. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan, her dakika arayan soran, atladığım dönemediğim kim varsa hakkını helal etsin. Yetişmem gerçekten mümkün değil. 

Bana 6 gün evlat, kardeş, akrabası gibi bakan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyorum. Hayatın çözülmesi mümkün olmayan gizemi devam eden her salisede başta taşıdığımız can olmak üzere her şey olumlu-olumsuz değişebilir! Herkese teşekkür ederim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülşen resmen emlak kraliçesi oldu!