Hakan Yılmaz ve eşinin dayak yediği görüntüler ortaya çıktı

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın Etiler'deki Le Meridien Otel'de 3 kişi tarafından dayak yediği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde tekmeler yumruklar havada uçuştu.  Hakan Yılmaz, o gece yaşanan korku dolu anları düzenlediği basın toplantısında anlattı. Hakan Yılmaz saldırganların ceza almamak için 'Siz AK Partiler böylesiniz. Gidin buradan' iftirasına da maruz kaldığını söyledi

13 Aralık 2017, Çarşamba 17:17
A A
Hakan Yılmaz ve eşinin dayak yediği görüntüler ortaya çıktı
Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın, Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın geçen hafta dayak yediği görüntüleri yayınladı. Görüntüler, adeta kan dondurdu.

ELİF YILMAZ'IN KAFASINA SERT BİR CİSİM ATIYORLAROtele giriş yaparken lobide şiddete maruz kalan Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın görüntüleri şoke etti. 3 kişi bir anda önce ünlü oyuncuya saldırıyor tekmeler ve yumruklar atıyor. Daha sonra da saldırganlar, Elif Yılmaz'a saldırıp kafasına cisimler fırlatıyor.


HAKAN YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Hakan Yılmaz, Fulya Sanat Merkezi’nde düzenlenen basın açıklamasında darp olayının gerçekleştiği geceyi şu şekilde anlattı:

 "Meslek hayatımda ilk defa böyle bir toplantı yapıyorum. Avukatım ve olayların en yakın tanığı ortağım Cengiz Şahin ile birlikte karşınızdayım.

Ben basın açıklamamı yapmıştım asla basın toplantısı yapmak gibi bir niyetim yoktu.

Bu şahısların ifadeleri ve sosyal medya hesaplarındaki açıklamalarından dolayı bu açıklama zorunlu oldu.

Herkesin başına gelebilir. Eşinizin, dostunuzun, arkadaşlarınızın ve o şahsın da başına gelebilir...

6 Aralık gecesi arkadaşlarım bana doğum günü hazırlamışlar. Yemekten sonra eşimle otele gittik. Otele girerken bir sataşma gibi bir şey duydum.

Biri arkamdan 'hişt,pişt' bir şeyler dedi. Resepsiyondayken hiç tanımadığım, görmediğim biri arkamdan geldi ve bana sert bir şekilde tekme attı.

Döndüm baktım, tanımıyorum. Herhâlde sarhoş dedim. Beladan uzak durmak için...

''BENİ TANIDIN MI GARDAŞ?''İşlemlerimi yaparken "Beni tanıdın mı gardaş?" dedi. "Tanıyamadım" dedim. "Nasıl tanıyamadın biz seninle Ankara'da karşılaştık" dedi.

"Tanıyamadım beyefendi" dedim. Eşim anladı bir gerilim olduğunu, otel görevlileri de fark etti. Alarm butonuna bastılar hemen. Aşçısına kadar bize yardıma geldi.

O sırada beni kenara çağırdı. "Sen bir gelsene şöyle ben sana kendimi bir tanıtayım" dedi.

"Eşim yanımda beyefendi, uzaklaşır mısınız" dedim."Seni de eşini de burada harcarım" dedi ve bana bir tekme attı. 1,5-2 dakikada olan bir olay. Ben ne yapacağımı bilemiyorum. Sadece "polis çağırır mısınız" dedim.

Otel personeli olmasa bizi orada parçalayacaklar demek ki...

''KARINI DA SENİ DE HARCARIM''

Resepsiyondaki büyük bir malzeme alınıp eşimin kafasına vuruluyor... Bana tekme atılıyor...

Ben "polis gelecek" dedim. Aralarından biri "Ben polisim, emekli polisim" dedi. "Sen emeklisin, bana devletin üniformalı polisi gelecek" dedim. Kolluk kuvvetleri geldi. O hala tehditler savuruyor.

"Ölümün benim elimden olacak", "karını da harcarım seni de..."

Bu kadar saçma sapan bir mevzudan olur mu? "Beni tanıyor musun?" saçmalığı nedir? Beni boş verin. Herkese olabilir.

İfadesinde "Evet ben Hakan Yılmaz denen şahsı darp ettim ama sorun bakalım neden darp ettim" demiş. Ve kendi çapında bir de neden üretmiş.

Ben ülkeye, bayrağa, vatana, millete, dine, dile ortalıkta bağıra çağıra küfrettiğim için bana saldırmış. Böyle bir şey olabilir mi? Sizin sığınacağınız yalan bu mu?

Keşke "ben onu sevmiyorum, oyunculuğunu sevmiyorum, gittim saldırdım" deseydin. Resepsiyonda arkama geliyorlar.  Gardlarını alıyorlar... 3 dakika boyunca aramızda bu konuşma geçiyor.

''SİZ AK PARTİLER BÖYLESİNİZ''

Bu delikanlı geçinen insanlar bilmiyorlar mı; bir insanın yanında karısı, sevgilisi, arkadaşı herhangi bir kadın varsa çeker gidersin... Siyasi bir de açıklama yapmışlar: "Siz AK Partililer böylesiniz. Gidin buradan demişim..."

Ben 22 yıldır profesyonel oyunculuk yapıyorum. Benim siyasi görüşüm zarftadır, sandıktadır. Ben her görüşten insana gösteri yapıyorum...

Benim her görüşten, her cinsel tercihten arkadaşım var. Benim böyle bir ayrım yapmam mümkün mü? İlk önce Allah'a sonra yargıya bırakıyorum bu işi.

Eminim İçişleri Bakanlığı büyük bir hassasiyet gösterecektir. Bu insan bu saldırıyı belki herkese yapıyordur. Ne yazık ki bana çattı. Rezil oldu.

Ben buradan çıkacağım, oyuna gideceğim. Sosyal medyada normal şeyler paylaşıp, hayatıma devam edeceğim. O ne yapacak?

48 yaşındayım ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Çok üzüldüm, yıprandım 3 gün sonra unutacağım.

Bu bir toplu

NE OLMUŞTU?

Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz, otele giriş yaptıkları sırada yanlarına, korumasıyla birlikte Denizhan Vural ile arkadaşı Erdal Gökçe geldi.Denizhan Vural , Hakan Yılmaz'a "Sen beni tanıyor musun?" diye sordu. Hakan Yılmaz da "Kusura bakmayın, tanıyamadım" yanıtını verdi. Bunun üzerine Denizhan Vural, "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını' burada harcarım" dedikten sonra üç kişi, Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başladı. Bu sırada saldırganlar, Elif Yılmaz'ın kafasına da sert bir cisimle vurdu.

Otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma çalışmaları sonuçsuz kaldı. Bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına aldı. Denizhan Vural, koruması ve Erdal Gökçe, polis merkezine götürüldü.


Hakan Yılmaz ve eşini darp eden Denizhan Vural'dan dikkat çeken paylaşım


SALDIRGANLAR SERBEST KALDI

Yüzü ve gözünün yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde morluklar oluşan Hakan Yılmaz ile eşi hastanede tedavi edilip, darp raporu aldı. Hakan Yılmaz daha sonra karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. Hakan Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı.


Hakan Yılmaz saldırı sonrası ilk kez sahnede!

 

YÜZÜNDEKİ MORLUKLARI MAKYAJLA KAPATTI


Hakan Yılmaz saldırıya uğradıktan iki gün sonra Kartal'da sahneye çıktı. Hakan Yılmaz'ın yüzündeki morluklar makyajla kapatıldı. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.