Hala eski sevgilinizi istediğinizin 6 kanıtı

Ayrılıklar zordur ve bazen üzerinden aylar geçse dahi atlatmakta güçlük çekeriz. Bazen başka bir ilişkiye başladığımız zaman bile eski sevgilimizi düşünmeden edemeyiz. İşte eski sevgilinizde takılı kaldığınızın ve hala onu istediğinizin göstergeleri...

26 Temmuz 2021, Pazartesi 16:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- HALA ONU DÜŞÜNÜYORSUNUZ

1- HALA ONU DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Ayrılığın üzerinden aylar geçmiş olsa da hala onunla geçirdiğiniz günleri düşünüyorsunuz. Araştırmalara göre bir ilişkiyi unutmak, o ilişkinin süresinin yarısı kadar sürüyor. Bu durum eski sevgilinize olan mesafeniz ve ortamınız nedeniyle değişebiliyor.

2- ESKİ SEVGİLİNİZDEN BAHSEDİYORSUNUZ

Ayrılığın ardından eski sevgiliniz hakkında konuşmanız son derece normal. Ancak her fırsatta ondan bahsetmeyi bırakmalısınız. Çevrenizdeki insanlar bundan çoktan sıkılmış olmalı.

3- İLİŞKİ YENİ, KAFA ESKİ

3- İLİŞKİ YENİ, KAFA ESKİ

Biriyle romantik bir ilişkiye başladığınızda bile kafanız hala eski sevgilinizle yaptıklarınızdadır. Yeni ilişkinizi de sürekli eskisiyle kıyaslıyorsunuz. Hal böyle olunca yeni ilişkiye bağlama konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz.

4- DERTLEŞMEK İÇİN ONU ARIYORSUNUZ

Başınızdan kötü bir olay geçtiğinde hala eski sevgilinizi arayıp onunla dertleşmek istiyorsunuz. Aradan aylar geçmesine rağmen böyle bir isteğe sahip olmanız onu geri istediğinizin en büyük göstergesi.

5- EN İYİ İLİŞKİNİZİN O OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ

5- EN İYİ İLİŞKİNİZİN O OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Sizin için en iyi ilişki oydu. İlişkinizde olumsuz hiçbir şey göremiyorsunuz. Birçok kişi size ilişkinin devam edebileceğini bile söylemiş olabilir.

6- DİKKATİNİZ DAĞINIKTIR

Eski sevgilinizi sürekli düşündüğünüz için dikkatsiz bir zihne sahip olabilirsiniz. Kendinizi aşırı düşünmelerden uzak tutmaya çalışmalısınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İyi bir eş olmanın altın kuralları