Halil Sezai hapishanede neler yaşadığını anlattı

Halil Sezai Paracıkoğlu, Eylül 2020'de komşusunu darp ettiği gerekçesiyle cezaevine girmişti. 43 gün cezaevinde kalan 41 yaşındaki müzisyen, yaşadığı süreci anlattı.

30 Nisan 2021, Cuma 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrol oynadığı 'İncir Reçeli' filmi ve 'İsyan' şarkısıyla adını duyuran Halil Sezai Paracıkoğlu, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' programında bilinmeyenlerini anlattı.

"GÜNDÜZLERİ UYUYORUM"

Dışarıdan göründüğü gibi biri olmadığını belirten şarkıcı, yaptığı işlerden dolayı insanların kendisini farklı tanıdığını söyledi. Pesimist bir insan olduğunu söyleyen Sezai, geçtiğimiz yıl yaşadığı cezaevi süreci hakkında da konuştu.

Halil Sezai, "Uyumayı çok severim. Yaptığım işten dolayı gece çalışıyorum, gündüzleri uyuyorum. Kötü psikolojiyi atlatmak için uykuyu kullanıyorum. Pesimist bir insanım. Son dönemde keyfimi yerine getirmeye çalıştığım bir psikoloji içindeyim" dedi.

"O GÜNÜN YARISINI HATIRLAMIYORUM"

Komşusuna şiddet uyguladığı için 43 gün cezaevinde kalan şarkıcı, "Ünlülüğe karşı bir insanım. Ülkemizde bu olaylar günde belki 100-200 kere oluyor ama büyümüyor. O günün yarısını hatırlamıyorum" açıklamasını yaptı.

Halil Sezai, "Çok öfkeli de değildim. Birden bir şey koptu. Detaylara girmek istemiyorum açıkçası, hapis yattım bu olaydan dolayı" şeklinde konuştu.      

41 yaşındaki şarkıcı, "Hapishanede çok zorlanmadım. Belki saçma olacak ama iyi geldi. Tek başıma bir oda verdiler, bahçesi de vardı. Yurt odası gibiydi.

Bütün gün kitap okudum. Bu duruma nasıl geldiğimi düşündüm. Kendimle baş başa kalmak iyi geldi. Muhasebe yaptım biraz" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lerzan Mutlu şikayetçi oldu! Seren Serengil'in hapsi isteniyor