Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftinden sezon yatırımı

Bergüzar Korel’le eşi Halit Ergenç, Çeşme’nin hemen karşısındaki Sakız Adası’ndan villa almak için kolları sıvadı. Çiftin sezon boyunca kazandıkları parayı Yunanistan'da gayrimenkule yatıracakları öne sürüldü

14 Haziran 2017, Çarşamba 16:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vatanım Sensin'de başrolü paylaşan Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç'in dizileri geçen hafta sezon finali yaptı.

BİR SEZON BOYUNCA YAKLAŞIK 8 MİLYON TL KAZANDILAR

BİR SEZON BOYUNCA YAKLAŞIK 8 MİLYON TL KAZANDILAR

Halit Ergenç, bölüm başı 140 bin TL kazanırken Bergüzar Korel de 80 bin TL aldı. Çift bir sezon boyunca kazandıkları yaklaşık 8 milyon TL'yi değerlendirmek için ise kolları sıvadı.

2013'te Yunanistan'ın Yanya şehrinde bir arazi alıp turistik tesis inşa etmeye niyetlenen 47 yaşındaki Halit Ergenç'in, eşiyle birlikte sezon yatırımı için de Sakız Adası'nda karar kıldığı öne sürüldü.

Eşi Bergüzar Korel'le birlikte Ege aşığı olan Halit Ergenç, Yunanistan'da ev arayışına girdi. İddialara göre her yaz tatilinde Çeşme'ye giden çift, Sakız Adası'ndan ev almak için emlakçıların kapısını bir bir çalmaya başladı.

LİMİT 1 MİLYON 400 BİN TL

LİMİT 1 MİLYON 400 BİN TL

Kendilerine yaklaşık 350 bin euro'luk (1 milyon 400 bin TL) limit koyduğu öne sürülen ikili, henüz istedikleri evi bulamadı. İkili bu gayrimenkul yatırımlarıyla oğullarının geleceğini garanti altına almak istiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şarkıcı Güllü'nün şaşırtan değişimi! 70 kilo verdi