Halit Ergenç, Ozan Güven hakkındaki sözleri için özür diledi

Halit Ergenç, eski rol arkadaşı ve dostu Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında hapis cezası açılmasını yorumlamıştı. Ergenç, gelen tepkiler üzerine yanlış anlaşılmaya mahal verdiği için özür diledi.

18 Ağustos 2020, Salı 17:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Halit Ergenç, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla 21 Ocak 2021 tarihinde mahkemeye çıkacak olan yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle büyük tepki çekti.

Ünlü oyuncunun, "Ben Ozan’ı çok severim, çok uzun zamandır da tanırım. Adalet neyse yerini bulacak ama alnının akıyla çıkacak diye düşünüyorum. Çünkü öyle bir karaktere sahip olduğunu hiç şahit olmadım hayatım boyunca. Mutlaka orada bir şey olmuştur bunu da adalet çözecektir" şeklindeki sözleri tepki çekti.

Halit Ergenç, gelen tepkiler üzerine Instagram hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili, sadece bir temenni niyetiyle yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm. Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda mağdur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum. Hak veriyorum ve özür diliyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amber Heard Boğaz turunda