Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, evliliklerinin 11. yılını kutladı: Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana

Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, dün akşam evliliklerinin 11. yılını kutladı. Arkadaşlarıyla kutlama yapan çiftten Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından da duygusal bir paylaşım yaptı.

08 Ağustos 2020, Cumartesi 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen aylarda ikinci çocukları Han’ı kucaklarına alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, evliliklerinin 11. yılını kutladı. Çifte, yakın arkadaşları Şükran Ovalı-Caner Erkin, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Onur Büyüktopçu ve Rıza Koca eşlik etti.


Bergüzar Korel, Halit Ergenç ile çekilen fotoğraflarını bu mesajla paylaştı:

Canım sevgilim. Seninle geçirdiğim her an, birlikte yaşadığımız tüm mutluluklar, uğruna döktüğüm her gözyaşı, hayallerimiz, umutlarımız, kavgalarımız, korkularımız, inadımız ve her inadımızın sonunda daha büyük bir sevda ile birbirimizi bulmamız..

Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana.. sen de helal et. Allah bize evlatlarımızla sağlıkla ve huzurla uzun yıllar yaşamayı nasip etsin. Seni çok seviyorum. 11. yılımız kutlu olsun.

Çifti bu günde yalnız bırakmayan isimlerden Şükran Ovalı da Instagram hesabından toplu çekilen bir fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü:

Canlarım bir ömür aşkla geçsin. Şimdiyle kalın… 11. yılınız kutlu olsun.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü'ye dava açtı