Halk Et Tırı, Finike'de salı günleri park edecek

Halk Et Tırı, Finike'de salı günleri park edecek

Halk Et Tırı, Finike'de salı günleri park edecek

05 Nisan 2021, Pazartesi 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Halk Et Mobil Satış Mağazası, Cumartesi günü için alınan kısıtlama kararı nedeniyle Finike'de Cumartesi yerine artık iki haftada bir Salı günü hizmet verecek.

Antalyalıları ekonomik ve sağlıklı et ürünleriyle buluşturmak üzere ilçeleri gezen Halk Et Mobil Satış Mağazası'na olan ilgi her geçen gün artıyor. Kemer, Korkuteli, Kumluca, Elmalı ve Demre'de hafta içi hizmet veren Halk Et Tırı Cumartesi günleri de Finike'de hizmet veriyordu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Cumartesi günlerinin kısıtlanması nedeniyle Finike güzergahında değişikliğe gidildi.

FİNİKE SALI GÜNÜNE ÇEKİLDİ

Hafta sonu yasağı nedeniyle Halk Et Tırı Finike ve Elmalı'da dönüşümlü olarak hizmet verecek. Mobil Satış Mağazası artık 6 ve 20 Nisan Salı günleri Finike, 13 ve 27 Nisan Salı günleri Elmalı'da park edecek. Diğer ilçe günleri ise sabit kalacak.

DİĞER İLÇELER AYNI

Halk Et Tırı, her Pazartesi Kemer Pazartesi Pazarı karşısında, her Çarşamba Korkuteli Merkez Çayırlı Camii önünde, her Perşembe Demre Pazar Yeri yanında, her Cuma da Kumluca Ahmet Yesevi Parkı İçi'nde 10.00 -17.00 saatleri arasında vatandaşları uygun fiyatlı et ürünleriyle buluşturmaya devam edecek.

FOTOĞRAFLI

 

 

 

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ASAT personeline Antalya OSB eğitimi