Halsey'nin yeni Türk aşkını gördünüz mü?: Alev Aydın

Halsey son yıllarda Türkiye'de geniş kesimlerin ilgisini çekti. Hollywood'a göre ortalama altı boyu ve geniş kalçalarıyla kendimize çok yakın hissettiğimizden mi... Yoksa rengarenk kısa saçları ve çipil çipil gözleriyle aşırı sevimli bulduğumuzdan mı bilmiyoruz. Ekim ayında İstanbul'a geldiğinde yer yerinden oynamıştı hatırlarsanız. İşte o Halsey'nin yeni sevgilisi, sanıyoruz Türk. Yani İstanbul'da birlikte gezdiği ama sır gibi sakladığı bulmuş olabiliriz. InshaAllah!

01 Ocak 2021, Cuma 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Halsey'i duymayan, dinlemeyen kalmamıştır artık herhalde. Hem sesi, hem şarkıları hem de stiliyle gerçekten hepimiz hayranız. Yazın sürpriz bir şekilde İstanbul'a geldi, Halsey'i henüz keşfetmeyenler harıl harıl 'kim bu' diye araştırdı.

Sonra baktık ki, aslında hem bizim kulak zevkimize çok uygun bir müzik yapıyor, hem çok cool, hem de çok güzel! O tatlış kız Kuzguncuk'a gitti, Kadıköy sokaklarında gezdi. Artık tam olarak bizden biriydi. 

Ama Halsey'nin İstanbul tatili ile ilgili soru işaretlerimiz çoktu. Evet, Türkiye'ye gelmeyen yabancı star kalmadı ama Halsey bu pandemi döneminde neden İstanbul'u seçmişti, neden Sultanahmet ve Taksim gibi klasik turist rotalarını gezmiyor da Kuzguncuk'a gidiyordu.

Daha doğrusu Halsey'i İstanbul'da kim gezdiriyordu. Sonra araya başka şeyler girdi, bu soruların cevabı yanıtsız kaldı ama Halsey İstanbul'da vakit geçirdiği kimseyi paylaşmadı. 

Ama en sonunda yılbaşı vesile oldu, yeni yıl kutlaması yaptığı story'sinde Türkçe bir cümle dikkatimi çekti, 'Seni seviyorum'. Bununla da kalmıyor, Halsey bu story'de bir de Türkü etiketledi. İsmi Alev Aydın'dı. 

Alev Aydın kimdir, Halsey'nin sevgilisi midir yoksa yakın arkadaşı mıdır henüz bilmiyoruz ama bize ok sevgilisi gibi geldi. Kimdir necidir diye araştırınca da bir hayli marifetli olduğunu gördük. Bir IMDb profili var. Şarkı sözü yazarı, aktör, senarist, yapımcı ve yönetmen olduğu yazar.

Sevgililer mi, değiller mi henüz bilmesek de elbette sevgili olduklarını umuyoruz. Biz şimdiden asalım bayrakları. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Terk edilmek, reddedilmek ve aldatılmak bize hangi mesajı vermeli?