Hamile kadına kahve yerine temizlik solüsyonu verdiler

Hamile kadına kahve yerine temizlik solüsyonu verdiler

Kanada'daki Ünlü fast food zinciri, kahve sipariş eden 8 aylık hamile bir kadına temizlik solüsyonu verdiler.

21 Kasım 2020, Cumartesi 10:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanada'nın Alberta eyaletinde yaşanan olayda, bebek bekleyen Sarah Douglas restoranın araca servis bölümünden latte kahve siparişi vermişti. Ancak Douglas kahveden bir yudum aldığında şaşkınlığa uğradı.

Bardağın içindeki kahverengi sıvı, ne kahve ne de süttü. Sarah Douglas hemen aracını kenara çekti ve ağzındaki sıvıyı tükürdü. restorana geri dönen Douglas çalışanlardan yöneticilerini çağırmalarını istedi.

Yeni bir kahve ister misiniz?

Lethbridge News yerel gazetesine konuşan kadın, yöneticinin "Yeni bir kahve ister misiniz?" diye sorduğunu, onlara 'Tabii ki hayır, bu kabul edilemez' dediğini söyledi.

Restoranın yetklisi Dan Brown ise, yazılı bir açıklamayla yaşananlardan dolayı özür diledi. Brown, kahve makinesinin her sabah olduğu gibi temizlik solüsyonuyla temizlendiğini ancak Douglas'ın lattesi hazırlanırken makinedeki süt borusunun solüsyondan geri sökülmediğini açıkladı.

"Temizlik prosedürlerinin yeniden gözden geçirilmesi için hızla harekete geçtik" diyen Brown, makinelerde temizlik sonrası hazne borularının doğru yerleştirilmesi için bilgilendirici ek işaretler yerleştireceklerini söyledi. Sarah Douglas ise, yerel basına kontrol için doktora gittiğini ancak sağlığının yerinde olduğunu aktardı.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hamileliği fırsata çevirmenin yolları