Hamile kadından kocaya 'oyun'

Hamile kadından kocaya 'oyun'

Bursa'da 5 aylık hamile 28 yaşındaki Makbule Özyılmaz, eve giren iki kişi tarafından dövüldüğünü ve biriktirdikleri iki bin liranın alındığını belirterek eşini arayıp yardım istedi; ama...

15 Mayıs 2012, Salı 14:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Makbule Özyılmaz, dün akşam saatlerinde eşi 26 yaşındaki Murat Özyılmaz’ı aradı. Hamile genç kadın eşine eve iki kişinin girdiği ve kendisini döverek ziynet eşyaları ile evde bulunan iki bin lirayı aldıklarını söyledi.

Murat Özyılmaz, polisi arayarak haber verdi. Polis eve geldiğinde Makbule Özyılmaz’ı yarı baygın buldu. Hemen sağlık ekibine haber verildi ve genç kadın ambulans ile Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

HAMİLE BUNALIMI

Burada kendine gelen Makbule Özyılmaz’ın verdiği ifade çelişkili bulununca gerçek ortaya çıktı. Hamile olduğu için bunalıma girdiğini ve eşinin kendisiyle ilgilenmediğini öne süren Özyılmaz, "Evde biriktirdiğimiz iki bin lirayı harcadım. Murat sabah parayı sorunca kendisine yalan söyledim. Ama korktum. Akşam üstü yalanım ortaya çıkmasın diye böyle bir senaryo kurdum"dedi. 

İfadesi alınan Makbule Özyılmaz hakkında, güvenlik görevlilerine yalan beyanda bulunmaktan işlem başlatıldığı bildirildi.

Bülent CİVANOĞLU/BURSA, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı