Hamile kalınca iş adamının tecavüzü ortaya çıktı!

Hamile kalınca iş adamının tecavüzü ortaya çıktı!

Adana'da bir travestinin iş adamına pazarlayıp tecavüz ettirdiği ileri sürülen 17 yaşındaki kız çocuğu hamile kaldı. Olayın ortaya çıkması üzerine gözaltına alınan travesti Sait S. serbest kaldı

20 Şubat 2015, Cuma 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Serinevler Mahallesi’nde 14 Ağustos 2014’te meydana geldi. İddiaya göre, N. Y. (17) adlı kız çocuğunun annesi ve babası 8 yıl önce ayrıldı.

N. Y. bunun üzerine Ankara’da yurtta kalmaya başladı. Mahkeme 1 yıl önce velayetini babasına verince N. Y., Ankara’dan hafta sonları Adana’ya babasının yanına gelmeye başladı.

N. Y., babasının işi olduğu için Adana’da babasının arkadaşı olan bir ailenin yanında kaldı.

'ÇOK PARA KAZANIR, KENDİNE BAKARSIN'

Bu arada genç kız Sait S. (31) isimli bir travesti ile tanıştı. N. Y. travestinin fuhuş yaptığını öğrendi. Sait S. ile N. Y.’nin arkadaşlığı iyice ilerleyerek, telefonda ve internet üzerinden de görüşmeye başladılar.

N. Y., babasını görmeye Adana’ya geldiğinde yine Sait S. ile buluştu. Bu buluşmada Sait S. kıza, "Baban sana bakmıyor, seni arkadaşının evine gönderip seninle ilgilenmiyor. Bak ben sana bir iş ayarlarım çok para kazanırsın, kendine bakarsın" dedi. Nazlıcan Y. ne iş olduğunu sorunca Sait S., "Erkeklerle birlikte olacaksın" dedi.

'ELİMDE BİR KIZ VAR İSTER MİSİN?'

N. Y. bunu kabul etmezken, Sait S. kızın üzerine odanın kapısını kilitleyip bir kişiyi telefonla arayarak "Elimde bir kız var, birlikte olmak ister misin" diyerek çağırdı. Bir süre sonra iş adamı eve geldi. Sait S. iş adamını odaya aldı. N. Y. iş adamı ile birlikte olmak istemedi. Bağırmak istedi ancak iş adamı ağzını kapatarak, "Sen bağır bana bir şey olmaz sen rezil olursun" dedi. N. Y.’ye tecavüz eden şahıs, ardından dışarı çıkıp Sait S.’ye para verdikten sonra ayrıldı.

20 HAFTALIK HAMİLE OLDUĞU ANLAŞILINCA...

Sait S. kapıyı açınca N. Y. evden çıkıp Ankara’daki yurda gitti. Kız çocuğu, korkusundan kimseye bir şey söyleyemedi. Ancak bir süre sonra karın ağrısı şikayetiyle yurtta doktora gittiğinde 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine Nazlıcan Y., Adana’da tanıştığı bir travestinin zorla bir iş adamına tecavüz ettirdiğini söyledi.

Bunun üzerine Adana polisi, Sait S.’yi gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen zanlı, sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.

İHA
4

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şüpheli ölüm! Son paylaşımları dikkat çekti: Boğazımı kesmeye çalıştılar