Hamile olduğunu doğumdan bir saat önce öğrendi!

ABD'de şiddetli karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Judy Brown (47) hamile olduğunu öğrendi. Hastanede ilk çocuğunu doğuran kadın, hamile olabileceğini tahmin etmediğini söyledi

07 Kasım 2015, Cumartesi 10:47
A A
Hamile olduğunu doğumdan bir saat önce öğrendi!

ABD’nin Boston kentinde şiddetli karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran 47 yaşındaki kadın, hamile olduğunun anlaşılmasından bir saat sonra doğum yaptı. ABC’nin haberine göre; Judy Brown (47), safra kesesindeki rahatsızlık nedeniyle Beverly Hastanesi’ne başvurdu. Hastanede yapılan kontrolde hamile olduğu belirlenen kadın bir saat sonra 3,7 kilogram ağırlığında sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Brown, yaptığı açıklamada ciddi bir sağlık sorunu olduğundan endişe ederek gittiği hastanede hamile olduğunu öğrenince çok şaşırdığını söyledi.

22 yıldır evli olduğunu; ancak çocuk sahibi olmayı düşünmediğini anlatan kadın, vücudunda birtakım değişiklikler olduğunu fark ettiğini, kilo almasını da yaşının ilerlemesine bağladığını ancak bu yaşta hamile kalacağını tahmin etmediğini anlattı. Brown’ın 22 yıllık eşi Jason Brown da karısının hamile olduğunu öğrenince hastaneye gelerek ilk çocuk heyecanını eşiyle yaşadı. Hastaneden yapılan açıklamada Judy Brown ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...