Hamile yıldızdan olay dekolte!

Reality şov yıldızı Jemma Lucy, bir süre önce hamile olduğunu açıklamıştı. Lucy, cesur bir elbiseyle akşam yemeğine giderken göürüntülendi

04 Mart 2019, Pazartesi 15:34 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

İngiltere'nin çok izlenen televizyon programlarından biri olan Ex On The Beach ile şöhrete kavuşan Jemma Lucy, bir süre önce hamile olduğunu açıklamıştı. Lucy, dün akşam Avustralya'nın Sydney kentinde görüntülendi.

Şehrin en popüler restoranlarından biri olan The Ivy'ye giderken basın mensupları tarafından görüntülenen Jemma, bir hayli iddialı bir elbise tercih etmişti. Göğüs dekolteli ve yarı transparan yeşil bir elbise giymiş olan televizyon yıldızı, paparazilere poz verdi.

30 yaşındaki yıldız, çocuğunun abasının kimliğini açıklamameyi seçmişti. İki yıldır süren ilişkisini gizli tutmayı tercih eden Jemma, ilişkisini "zehirli" olarak nitelendiriyor. Bebeğini tek başına büyüteceğini açıklayan Jemma Lucy, şu anda alt aylık hamile.  


Bebeğinin babasının kendisine sürekli olarak yalan söylediğini, ona fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını söyleyen Jemma, gizli sevgilisine bu tavırlarını düzeltmesi için şans verdiğini ancak onun bu şansı değerlendiremediğnini söyledi. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi