Hande Erçel bıçak altına yattı

Özellikle son günlerde, aldığı 'En İyi Kadın Komedi Oyuncusu' ödülüyle gündeme gelen ve Demet Akbağ başta olmak üzere birçok ünlü ismin eleştirdiği Hande Erçel bıçak altına yattı

25 Aralık 2017, Pazartesi 16:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen aylarda silikon taktırarak göğüslerini büyüten Hande Erçel, bu kez de yüzünden operasyon geçirdi.

Bir estetik merkezine giden Hande Erçel'in doktorlardan "Yanaklarım ekranda çok büyük duruyor, yüzüm de büyük gözüküyor. Yanaklarımı küçülteceğim" isteğinde bulunduğu öğrenildi.

Güneş'in haberine göre; yanaklarındaki yağları aldırtarak incelten Hande Erçel'in, dudaklarına da ufak bir işlem yaptırdığı öğrenildi.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En iyi komedi kadın oyuncu ödülünü Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki rolüyle Hande Erçel almıştı.Usta oyuncu Demet Akbağ ise Hande Erçel'in ödül almasıyla ilgili olarak "Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Güzel olduğu için birtakım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar." demişti.

Hande Erçel bir hafta önce de popçu Murat Dalkılıç ile flört etmeye başlamıştı.

Murat Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur bu sürpriz ilişkiyi duyunca ilginç bir tepki verdi. 

Merve Boluğur yakın arkadaşına şunları söyledi: ''Murat'ı iyi tanırım. O kıza kuvvetli bir şey hissetmediğini düşünüyorum. Reklam aşkı olduğu belli.''

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Scout Willis plajda tek başına görüntülendi