Hande Erçel: Çok şanslıyız

Hande Erçel önceki gün bağlı olduğu danışmanlık şirketi çıkışında objektiflere takıldı. Kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile aşkını Maldivler'de ilan eden Kerem Bürsin, ilişkisi hakkında "Hande ile olduğum için şanslıyım" açıklamasında bulundu. Erçel, bu sözlerin hatırlatılması üzerine utancını gizleyemedi.

22 Haziran 2021, Salı 09:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Köpeği ile görüntülenen Hande Erçel, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, aşı olduğunu ve sete gittiğini söyledi. Erçel, gazetecilerin sevgilisi Kerem Bürsin’in “Hande ile olduğum için çok şanslıyım” sözlerini hatırlatması üzerine utancını gizleyemedi. Bu sözlere Hande Erçel, “Ben de şanslıyım, o da şanslı, ikimiz de şanslıyız“ cevabını verdi.


Hande Erçel ile yaşadığı aşkla gündemde olan Kerem Bürsin, 'Hikayede Kalmasın' adlı programa konuk oldu. Ünlü oyuncu, hakkında merak edilenleri anlattı.


'HANDE İLE OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM'

'HANDE İLE OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM'

Hande Erçel'le olan ilişkisi hakkında konuşan Bürsin, "Kendisiyle daha önce tanışmıyorduk. Aramızda ilk tanışma günümüzü konuşuyoruz. Yani 'Ne zaman?' diye. Biz iş yüzünden bir araya geldik. Arkadaşlığımız, dostluğa dönüştü. Çok yakın arkadaş ve birbirimize zor zamanlarımızda destek olduk. Bir noktadan sonra tabii, 'Allah Allah, acaba?' dedik. Şanslıyız. Ben Hande ile olduğum için şanslıyım" dedi.

'MAÇO DEĞİLİM AMA GEÇMİŞTE HATALARIM OLDU'

'MAÇO DEĞİLİM AMA GEÇMİŞTE HATALARIM OLDU'

Kerem Bürsin, "Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?" sorularına ise, "Bence maço değilim. Politikama maçoluk uymuyor. Feminist politikama maçoluk uymuyor. Hiç 'Geçmişte karışmadım' diyemem. Bu olayı da hata olarak görüyorum. 'Ya bunu mu giyeceksin!' dediğim oldu ama kitaplar okuyarak bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm" şeklinde yanıt verdi.


DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Haklarında çıkan 'aşk' haberlerini uzun süre reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizi sezon finali yaptıktan sonra Maldivler tatiline çıkmıştı.


Gazetecilerin "Biz Hande Hanım'la ilişkinizi hep sorduk. Sizden net bir cevap alamadık. İlişkiniz ne zaman başladı?" sorusuna Kerem Bürsin'den dikkat çeken bir cevap gelmişti.


'İLİŞKİMİZİ HİÇ GİZLEMEDİK'

'İLİŞKİMİZİ HİÇ GİZLEMEDİK'

"Biz hiçbir zaman ilişkimizi gizlemedik. 'Zamanı gelince açıklarız' dedik. Uzun süredir beraberiz. Her şey çok güzel gidiyor. En başından beri çok iyi anlaşan dost olduk. Arkadaş olduk. Sonra bir takım şeyler gelişti ve ilişkimiz başladı."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğulu ve Erçel kardeşler bir arada...