Hande Erçel istedi, Kerem Bürsin sildi!

Hande Erçel, Kerem Bürsin'in Instagram hesabında eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı etiketlediği fotoğrafların olduğunu fark etti. Bürsin, hiç düşünmeden 2016 yılından kalma kareden Serenay'ı sildi.

24 Nisan 2021, Cumartesi 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile dört yıllık ilişkisi 2019'da sona eren Kerem Bürsin, uzun süre özel hayatında sessiz kaldı. Haklarında çıkan aşk iddialarını her seferinde yalanlayan Bürsin ile dizideki partneri Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde birlikte Maldivler tatiline çıktı.

Instagram'da tatil pozunu yayınlayan Bürsin ile Erçel'in mesajlaşması sosyal medyada gündem oldu. Yakışıklı oyuncunun kısa süre sonra gelen flaş hamlesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'yı 2016 yılında birlikte gittikleri tatilden çekilen bir kareye etiketleyen Bürsin, neredeyse beş sene sonra 'Serenay Sarıkaya' etiketini kaldırdı.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; aşk yaşadığı iddia edilen Bürsin'in isminin sürekli Sarıkaya ile anılmasından rahatsız olan Hande Erçel, yakışıklı oyuncuya resti çekti.


Kerem Bürsin, Erçel'in uyarısının ardından hiç düşünmeden fotoğraftaki Serenay etiketini kaldırıp eski aşkını tarihe gömdü.


HANDE-KEREN MESAJLARI

HANDE-KEREN MESAJLARI

Erçel: Amanım

Bürsin: Sensin amanım! Bu arada ne güzel fotoğraf çekiyorsun sen.

Erçel: O zaman diğerlerini de görelim.

Bürsin: Her an her şey olabilir güzelim.


'ARTIK İTİRAF EDİN'

'ARTIK İTİRAF EDİN'

Bürsin'in 1.5 milyondan fazla beğeni alan tatil pozunun altında birbirlerine samimi mesajlar yazan ikiliye, takipçilerinden "Artık itiraf edin" şeklinde yorumlar geldi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasemin Özilhan'ın yüzündeki şişlik dikkat çekti