Hande Erçel kimdir? Annesi Aylin Erçel neden öldü?

Hande Erçel kimdir? Annesi Aylin Erçel neden öldü?

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel bir süredir hastanede kanser tedavisi görüyordu. Bugün aileyi yasa boğan bir gelişme yaşandı. Aylin Erçel hayatını kaybetti. Bu acı olay sonrası Hande Erçel ve annesi hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı.

11 Ocak 2019, Cuma 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Erçel uzun zamandır zor günler geçiriyordu. Ünlü oyuncunun annesi bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Dün Aylin Erçel'in durumunun ağırlaştığı belirtilmişti. Bugün acı haber geldi. Hande Erçel'in annesi hayatını kaybetti. Bu üzücü gelişmenin ardından Hande Erçel ve annesi hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı.

'DONÖR OLACAĞIM' DEMİŞTİ

Ünlü oyuncu Hande Erçel daha önce yaptığı bir röportajda "İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorundan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek..." diye konuşmuştu.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel 24 Kasım 1993, Bandırma,Türk oyuncu ve model.

Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma‘da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam etmektedir.

2014 yılında Show Tv‘de yayına başlayan ve beş bölümde sonlanan “Çılgın Dershane Üniversitede” adlı dizide oyunculuğa başladı. Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Berrin Keklikler, Okan Karacan gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile beraber oynadı.

Hande Erçel, 2015 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu.

Hande Erçel, Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 tarihinde Sadullah Çelen yönetmenliğinde başlayan “Güneşin Kızları” adlı dizide “Selin Yılmaz” karakterini oynamaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Kanat Heparı, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer aldı.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melanie Sykes aşk uğruna nezle oldu