Hande Erçel yangın merdiveninden kaçtı!

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, önceki akşam reklam yüzü olduğu giyim firmasının çekimleri için Nişantaşı'da bir oteldeydi.

12 Mart 2021, Cuma 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Reklam yüzü olduğu giyim markanın çekimleri için otelde bulunan Hande Erçel, kendisini yaklaşık dört saat bekleyen muhabirlere görüntü vermemek için akla karayı seçti. Dışarıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen oyuncu, “Şimdi farklı farklı şeyler soracaklar. Beni bir şekilde buradan çıkartın” diyerek, görevlilerden yardım istedi.

Adının aşk dedikodularına karıştığı Kerem Bürsin ile ilgili sorulardan kaçan Erçel, çareyi otel binasının arka kısmına bakan yangın merdivenlerinden kaçmakta buldu.

27 yaşındaki oyuncunun, magazin gazetecilerinin otelin ön kapısı ve otopark çıkışında olduğu sırada, yangın merdivenlerinden çıkması dikkat çekti.

Yarım istediği görevlilerin çağırdığı taksiye binen Hande Erçel’in anlamsız şekilde panik yapmasına anlam verilemedi.

Görüntü vermek istemeyen güzel oyuncu, bu paniğine rağmen geçtiğimiz haftalarda sürekli rol arkadaşı ile aynı siteye girip çıkarken objektiflere yansımıştı.

İDDİALARI REDDEDİYORLAR

İDDİALARI REDDEDİYORLAR

İkili, aşk yaşadıkları iddialarını her defasında reddetse de, sosyal medya paylaşımları ve samimi halleri bu dedikoduları sürekli gündemde tutuyor.

Kerem Bürsin, daha önce güzel oyuncu ile ilişki iddialarını yalanlamış, "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" demişti.


'KEREM'LE ÇOK İYİ ARKADAŞIZ'

'KEREM'LE ÇOK İYİ ARKADAŞIZ'

Geçtiğimiz günlerde Kavacık'ta görüntülenen ve muhabirlerle sohbet eden Hande Erçel ise Kerem Bürsin sorularına, "Çok iyi arkadaşız" cevabını vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Minik Eda, annesi Amine Gülşe'den rol çalmaya başladı