Hande Erçel yeni evinin dekorasyonunu neredeyse bedavaya getirdi

Hande Erçel, tüm kazancını Beykoz’daki 10 milyon TL’lik villaya yatırdı. Evinin dekorasyonu için kolları sıvayan Erçel, neredeyse hiç para harcamadı.

14 Nisan 2021, Çarşamba 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şu anda Instagram'da 20.6 milyon takipçisi olan Hande Erçel, bu sayede markaların da yakın markajına girdi. Son dönemdeki popülerliğini kazanca çevirmeyi başaran 27 yaşındaki oyuncu, son 7 ayda ise astronomik bir kazanç elde etti.

Ekim 2020'de Türk bir giyim markasının yüzü olan Hande Erçel, bir yıllık anlaşma karşılığında 1 buçuk milyon TL aldı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde yayına giren diş macunu reklam filminden de iddiaya göre tam 2 milyon TL kazandı.

Bugüne kadar kozmetik ve giyim markalarının reklamlarında rol alan güzel oyuncunun kazancı, son dört yıldaki reklam anlaşmalarıyla 6 milyon TL'ye yaklaştı.

Son dizisinden de bölüm başı 60 bin TL aldığı konuşulan Hande Erçel, servetini de gayrimenkule yatırdı. Beykoz Konakları'nda 485 metrekarelik bir villa alan Erçel, Takvim'de yer alan habere göre; evinin dekorasyonunun büyük bölümünü bedavaya getirdi.

Yaklaşık 10 milyon TL'ye aldığı evi baştan aşağıya dekore ettiren güzel oyuncu, mutfaktan zemine kadar birçok detayı reklam karşılığı anlaştığı firmalara yaptırdı.

Ayrıca Hande Erçel, evine retina tarama sistemiyle çalışan çok gelişmiş bir güvenlik sistemi de kurdurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Müge Anlı'dan şaşırtan karar