Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 2 Ağustos haftası

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Aşk, iş, sağlık ve para alanlarında gökyüzünün verdiği ipuçlarına göre astrolog Hande Kazanova 2 Ağustos haftası burçları yorumladı.

02 Ağustos 2021, Pazartesi 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koç Burcu: Bu hafta iş ilişkilerinizde ve sağlığınızı ilgilendiren konularda yanıltıcı ve aldatıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız sevgili Koçlar. Önemli işlerinizi Salı gününe denk getirmemeye çalışın. İş bağlantılarınızdaki hayal kırıklıkları ve sıkıntılar sizi yorabilir. Keyif aldığınız ortamlarda abartıdan uzak durmanızda fayda var. Sevdiklerinize karşı tutamayacağınız sözler vermeyin. Bu hafta itibarıyla çalışma ve üretme zamanınız başlıyor. Gündelik işleriniz, iş konularınız hızlanırken iş arıyorsanız fırsatlarınız bol olabilir. Önemli görüşmeler altında olacaksınız. Yine 15 gün boyunca sağlığınızda kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bu hafta aşk hayatınızda hayal kırıklıkları söz konusu olabilir veya ilişki sorunları oluşabilir sevgili Boğalar. Sevdiğiniz insana gereğinden fazla değer verdiğinizi ve bu değerin karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir ilişki sizi yanıltabilir. Yeni biriyle tanıştırılırsanız sonu iyi olmayabilir. Kendinizi aşka hemen kaptırmayın ve iyi değerlendirin. Perşembe gününden sonra iki hafta boyunca aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilirsiniz ve sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

İkizler Burcu: Bu hafta aile ilişkilerinizde, anne- baba ilişkilerinizde hayal kırıklıkları, yanılgılar oluşabilir sevgili İkizler. Onlardan beklediğiniz davranışı bulamayacağınız gibi, onlar da sizi aynı noktadan görebilirler. İletişim bu dönem ön plana çıkacağından, ev, yer değiştirme, kiralama, satma ve satın alma gibi yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Perşembe gününden sonra ev, aile, yuva alanlarınızda; ailenizle ilgili, gelecekle ilgili konuşmalar ve planlar devreye giriyor. Bugünlerde taşınmayı düşünebilir, taşınacağınız evi aramaya başlayabilir ya da evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Hem ailevi konularda, hem arkadaşlık ve yakın çevre ilişkilerinizde hayal kırıklıkları ve sorunlara açık olabilirsiniz. İlişkilerde kafanız ve durumlar net olmayabilir veya siz düşüncelerinizde bazı insanlara gereğinden fazla paye vermeye meyilli olabilirsiniz. Neyse ki Perşembe günüyle beraber durumları toparlayabilirsiniz. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı ve iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bir yandan da zihinsel becerileriniz daha fazla gelişecek, fikirlerinizi konuşma yoluyla, iletişim yoluyla başkalarına aktarmak ve iletmek sizin için avantajlı olacak.

Aslan Burcu: Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Aslanlar. Bu hafta başı parasal konularda sorunlara açık olabilirsiniz. Önemli bir alışverişiniz varsa kolay aldanmalara karşı kendinizi hazırlayın ya da dikkatli olun. İlişkilerde parasal konularda sorunlar ortaya çıkabilir. Neyse ki bir yandan da durumları toparlayacak fırsatlarınız olacak. Perşembe günü itibarıyla parasal konuları konuşmak, bu konularda daha fazla çözüm üretmek için harekete geçebilirsiniz. Yatırımlarınız için oldukça etkili bir dönem olabilir. Ticari becerileriniz artabilir ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu hafta başı özel hayatınızda hayal kırıklıkları ve sorunlar oluşabilir sevgili Başaklar. Sevdiğiniz kişiyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İlişki sorunları sizi mutsuz kılabilir ama bu konulara gereğinden çok kafanıza takmamaya çalışın. Hayatınızdaki insanı gereğinden fazla gözünüzde büyütmeyin. Perşembe günüyle beraber etkili bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Plan ve projelerinizi dillendirmek, geleceğinize yönelik oluşturduğunuz bütün bu planları anlatmak, daha fazla kendinizden bahsetmek, sosyal olmak, iletişiminizi arttırmak, önemli konuşmalar ve anlaşmalar içine girmek önem kazanıyor.

Terazi Burcu: Bu hafta başı alacağınız bazı haberler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle iş hayatınızdaki belirsizliklere çok fazla takılmamalısınız. İlişkilerinizde kendinizi kandırmaktan uzak durun. Bulunacağınız ortamlarda, sosyal çevrelerde keyfiniz yerinde olacak. Perşembe günü itibarıyla geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyeceksiniz. Bir yandan iletişimde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymak zor olabilir. Bu dönemde arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı paylaşmamaya özen gösterin.

Akrep Burcu: Haftanıza işlerinizi organize ederek başlayacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sorunlara ve sıkıntılara açıksınız. Sosyal çevre ilişkileriniz üzerinizde hayal kırıklığı yaratabilir. İlişkilerden veya kadınlardan yana şansınız yüksek olmayabilir. Şartları çok zorlamayın. Bu dönemde bir ilişkiye başlamamaya özen gösterin. Perşembe gününden sonra arkadaşlarınızla daha fazla iletişime geçeceksiniz. Kariyerinizle ilgili kafanızdaki fikir ve planları onlarla paylaşmak, onların düşüncelerini almak, onlardan yardım istemek öne çıkabilir. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler içinde sözcü olabilirsiniz, kendinizi gösterebilirsiniz.

Yay Burcu: Uzak çevrenizden alacağınız haberlerle haftanız başlıyor sevgili Yaylar. Bu hafta sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde yani toplum önünde sevdiğiniz insanla veya ailenizle olan ilişkilerinizde ilişki sorunlarına açık olabilirsiniz. Aile bireyleriniz arasındaki ilişkilerde sizi yanıltabilir veya yorabilir. Perşembe günü kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümleri rahat bulacaksınız. Bir yandan da yeni projeler ve kariyer oluşumları için de uygun bir dönem içerisinde olacaksınız.

Oğlak Burcu: Parasal işlerinizi organize ederek haftanızı başlatacaksınız. Daha az samimi olduğunuz veya tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde, hayal kırıklıkları oluşabilir. Fikirsel olarak aldanmalara veya kandırılmalara açık olabilirsiniz. Bazı seyahatler, ilişkiler sizi zorlayabilir. Maddi konularda bu hafta abartmadan ilerlemeye çalışmalısınız. Gelir gider dengenizi iyi oluşturun. Perşembe günü itibarıyla, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

Kova Burcu: Sizin için ortak işler ve iş birliklerine açık bir hafta başlıyor sevgili Kovalar. Ortaklaşa parasal konularda sorunlar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Önemli harcamalarınız varsa bu hafta dikkatli olun, parasal işlerinizde gözünüzü dört açın. Partneriniz için de aynı durum söz konusu olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı tutamayacağınız sözlerden kaçının. Perşembe günü ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz.

Balık Burcu: Gündelik iş programınızı bu pazartesi iyi organize etmeli, tamamlanması gereken işlerinizi ele almalısınız sevgili Balıklar. Bu hafta başı özel hayatınıza, birebir ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sevdiğiniz insanla aranızda sıkıntılar oluşabilir. Hayal kırıklıklarına ve bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Gerçekliği elden bırakmayın. Perşembe günüyle beraber ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda iletişiminiz daha aktif olacak. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 26 Temmuz haftası