Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 23 Kasım haftası burçlar

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Aşk, iş, sağlık ve para alanlarında gökyüzünün verdiği ipuçları astrolog Hande Kazanova 23 Kasım haftası burçları yorumladı.

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç

Koç

Haftanıza geri planda durma isteğinizle, sakin etkilerle başlayacaksınız. Bu Pazartesi işlerinize, detay isteyen çalışmalara ayak uydurmak kolay olmayabilir. Bu hafta parasal konularda çözüme yönelik hareketleriniz devrede olurken, halledilmesi gerekenleri ele almak önemli olacak. Yardımlaşma duygunuzla diğer insanlara maddi yönden destek olmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz güçlü çalışıyor. Yine de parasal işleriniz varsa ilişkilerinize dikkat edin. Sevdiğiniz insanla parasal konularda anlaşmak kolay olmayabilir. Sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz. Bunun dışında maneviyatınızın güçleneceği bir döneme giriyorsunuz. 


Boğa

Boğa

Bu hafta geleceğinize yönelik planlarınız tıkır tıkır işlerken, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Bu hafta özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Bir tarafınız çözümcü çalışacak, diğer tarafınız olayları büyütmeye meyilli olacak. Bu etkiye dikkat edin. Sosyal çevre alanlarınız ve bu alana yönelik işleriniz bu hafta itibarıyla artık rahatlamaya başlıyor. Çevreye dayalı işlerinizde, gelir adımlarınızda daha etkili hareket edebilirsiniz. İş birliklerine açık bir dönem. 


İkizler

İkizler

Haftanız kendinizi göstereceğiniz ve amaçlarınız doğrultusunda hareket edeceğiniz işlerle, rahat ve kararsız etkilerle başlayabilir. Bu hafta genelinde beraber iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin. Alacağınız bazı haberler çabuk tepki vermenize ve asi davranmanıza neden olabilir. Gündelik hayatınızda yapılması gerekenleri ele almak kolay olurken, herkesten sizin gibi davranmasını beklemeyin. Önemli işlerinizi kolay halledeceksiniz. Kariyer evinizin yöneticisi Neptün düzeliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda daha etkili ve yaratıcı hareket edebilirsiniz. 

Yengeç

Yengeç

Haftanız uzaklardan alacağınız haberlerle başlıyor. Başka insanlarla fikir alışverişlerini seveceksiniz. Hayata daha geniş bir açıdan bakacaksınız. Bu hafta aşk hayatınızda gözden kaçırdığınız, kendinizi kandırdığınız durumlarla da yüzleşmeyi ihmal etmeyin. Siz birçok konu için çok istekli olurken, sevdiğiniz kişiden bu şevki görememek ilişkilerinize bakış açınızı sorgulatabilir. Sosyal ortamlarınızda gerginliklerden uzak durun. Eğitim, seyahat, ticaret alanlarınızda hafta sonu itibarıyla daha rahat hareket edeceğiniz bir süreç başlayacak.

Aslan

Aslan

Haftanız paraya dayalı işlerinizle, banka ödemeleri, faiz, vergi gibi konularla başlayabilir. Bu alandaki işlerinizi başka bir güne bırakmayın. Bu hafta eviniz, aileni ve yuvanız için yapmanız gerekenleri kolaylıkla halledeceksiniz ama aile hayatınızda ilişkide olduğunuz aile bireyleriyle aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir. Bu dönem evde bulunmak size huzur vermeyebilir. Bu hafta ortak para alanınızın yöneticisi Neptün düzeliyor. Maddi alanda daha yardımsever, fedakâr olacağınız, diğer insanlara yardım etmekten mutluluk duyacağınız bir sürece giriyorsunuz. 

Başak

Başak

Haftanız özel ilişkilerinizle, diğer insanlarla olan ortak adımlarınızla başlıyor. Hafta ortasına kadar yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. İş birliklerine açık olacak, ortak işlere yöneleceksiniz. Bu hafta başında ailenize ve yuvanıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki ve ilişkilerinizdeki gelgitler sizi yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Diğer taraftan aşkla, mutlulukla keyifle yapacağınız işlerde maksimum kapasite sağlayacaksınız. Çevrenize yardım eli uzatmak sizi mutlu edecek. Eğitim konularında destekleniyorsunuz. İlişkilerinize kendinizi kaptıracağınız bir dönem başlıyor.

Terazi

Terazi

Gündelik işleriniz ve bu alanda yapılması gerekenleri ele almanız gereken bir hafta olacak ama dağınık etkilerle önemli işlerden uzak durabilirsiniz. Soğuk algınlığına ve üşütmelere açık olabilirsiniz. Bu hafta parasal işleriniz önem kazanırken maddi konularda ilişkide bulunduğunuz insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir, sıkılganlıklarınız yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Kafanızdaki bir sürü fikir var, bu dönem seçenekleriniz çok fazla. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalar öne çıkabilir. Sağlık ve iş alanınızın yöneticisi Neptün düzeliyor. 

Akrep

Akrep

Haftanız eğlenceli ve keyifli bir şekilde başlıyor. Hayal kurmak, yaratıcılığınızı öne çıkartmak isteyeceksiniz. Hafta ortasına kadar aşka, keyfe veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara kendinizi vereceksiniz. Önemli fikirlerinizi etrafa geçirmek önemli olurken ilişkilerinizde sıkılganlıklara dikkat edin. Sevdiğiniz insanın sizin heyecanınıza dahil olmaması gerilimi yükseltebilir. Kısa vadeli işlerinizde sorumlulukla ilerlerken, güzel adımların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Aşk hayatınızda zorlandığınız konular bu hafta sonu itibarıyla geride kalmaya başlıyor. Aşka, yaratıcılığa, keyfe kendinizi daha fazla kaptırabilirsiniz. 


Yay

Yay

Haftanıza ev ortamında, biraz tembel, biraz hayalperest etkilerle başlayabilirsiniz. Evinizde yapılması gereken önemli işleriniz bu hafta başı sizi zorlayabilir. Bu yüzden size keyif verecek konulara yönelin. Günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinizde bu hafta dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin. Geri plandan yürüttüğünüz işleri bu hafta iyi organize edeceksiniz. Ev, aile alanınızın yöneticisi Neptün düzeliyor. Ev hayatınızda, aile ortamlarınızda zorlandığınız konuları artık geride bırakacaksınız. Evinizde daha huzurlu olabilirsiniz. 


Oğlak

Oğlak

Haftaya yakın çevrenizle olan iletişiminizle başlıyorsunuz. Hafta ortasına kadar koşturmalarınız yüksek olurken kısa vadeli planlarınıza ve işlerinize odaklanabilirsiniz. Bu dönem fikirleriniz herkes tarafından ilgi görebilir, bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kafanızdaki planları rahat uygulayacaksınız ama sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda anlaşmak kolay olmayabilir. Sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları konuşmalı ve bir sonuca ulaştırmalısınız. Yaratıcılık ve ilham gücünüzde son aylarda azalmalar olduysa, bu hafta sonundan sonra bu alanlarda daha rahat hareket edeceksiniz. 


Kova

Kova

Bu hafta parasal işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu alanlarda kararsızlıklarınız yüksek olabilir, bu yüzden para konuşmalarınız varsa fedakârlıklarınız yüksek olabilir. Toplum içinde, iş hayatınızda güzel işler peşindesiniz. Bu hafta beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar sizi mutlu edecek. Ama aile ilişkilerinize dikkat edin. Aile hayatınızda değişimler, gelecek planlarınıza odaklanmışken sizi yorabilir. Amacınıza ve yapmak istediklerinize uygun olanın yanında yer almalısınız. Para alanlarınızın yöneticisi Neptün hafta sonu düzeliyor. Maddi konularda daha rahat ilerleyeceksiniz. 

Balık

Balık

Haftanız duygusal olarak kendinizi ortaya koyma isteğinizle başlıyor. Bu hafta başında soğuk algınlıklarına, nezle gibi hastalıklara dikkat edin. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin. Diğer taraftan hafta ortasına kadar kendi isteklerinize göre hareket edeceksiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde anlayışsızlıktan uzak durun. Kolay sıkılacak ve tepki vereceksiniz. Fikirlerinizi farklı bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Gelecek planlarınız sizi desteklerken hafta sonu sizin yöneticiniz Neptün düzeliyor. Daha rahat hareket edeceğiniz, sağlığınızdaki zorlanmaların geride kaldığını göreceğiniz bir dönem başlıyor.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 16 Kasım haftası burçlar