Hande Soral: Ruh halimi yükseltmek için ağlarım

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral, Şamdan Plus'a özel açıklamalarda bulundu. Soral, 'Ruh halimi yükseltmek için ağlarım! dedi.

03 Şubat 2021, Çarşamba 16:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Soral; Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine Ümit karakteri ile dahil oldu. Dizinin gidişatını değiştiren kilit karakterlerden biri olan Hande Soral, "Bir işe sonradan girmenin iyi yanı, neyin içinde olduğunuzu biliyor olmanız. Güzel bir işin parçası olmak çok keyifli. Bu dönemde çalışıyor olmak da çok iyi geldi açıkçası. Adana İstanbul arası bir hayat, çok keyifli bir zaman yolculuğu" dedi.

Soral, şu ifadeleri kullandı

Soral, şu ifadeleri kullandı

Plan yaparak yaşayan biri değilim. Hayatın getirdiklerine saygı duyup evrilmeyi tercih ediyorum. Önceliğim anda olmak ve anda huzurlu olmak.'


Modunu yükseltmek için farklı bir yöntem kullanan Hande Soral, "Ağlarım, ağlamayı da çok severim. Sıkıntımı içime atmamaya çalışırım, üzüntümü yaşarım. Sonrasında da kabul eder kaldığım yerden gülmeye devam ederim. Yalnız kalmamaya çalışırım, beni iyileştiren şey evim, hayvanlarım, ailem…" dedi.

Pandemi sürecinde en çok hayalini kurduğu şeyin seyahat olduğunu söyleyen Soral, "En çok özlediğim dilediğimce gezmek, tatil yapmak, yurt dışına çıkabilmek… Bir süredir hayalim gitmediğim görmediğim yerleri eskisi gibi gezebilmek" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Wonder Woman Gal Gadot anne olursa