Hande Yener'den Demet Akalın'ı kızdıracak sözler (Demet Akalın'dan cevap geldi)

Hande Yener sevgilisi Ümit Cem Şenol ile birlikte Etiler Gürkan Şef’teydi. Mekan çıkışında gazetecilere konuşan Hande Yener, bakın Demet Akalın'ın 35 bin TL'lik çizmesi için ne dedi? Demet Akalın Hande Yener'e ne cevap verdi? İşte detaylar...

28 Eylül 2017, Perşembe 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın'ın, ABD'den aldığı 35 bin TL'lik çizmesi olay olmuştu. 

Mekan çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, yakın zamanda Fransız şarkıcı Willy Williams ile düet yapmayı düşündüğünü söyledi.

Uzun çizmeleriyle dikkat çeken Hande Yener, muhabirlerin çizmenin fiyatıyla ilgili sorularına Demet Akalın'ı kızdıracak bir yanıt verdi.

İşte Hande Yener'in o yanıtı: 

'ALIN TERİYLE PARA KAZANIYORUM'

'ALIN TERİYLE PARA KAZANIYORUM'

“Ben alın teriyle para kazandığım için öyle bir çizmeye 35 bin TL para veremem. 

Yatırımlarımı daha çok gayrimenkul üzerinden değerlendiriyorum.

'O PARAYLA KLİP ÇEKERİM'

'O PARAYLA KLİP ÇEKERİM'

Yani işin özeti 35 bin lira çizmeye vereceğim parayla klip çekerim.

Kendi adıma söylüyorum, 100 bin lira hiç bi kıyafete vermem. 

'GÖRGÜSÜZLÜK OLUYOR'

'GÖRGÜSÜZLÜK OLUYOR'

Çünkü bir kere kullanıyorum, o yüzden de o kadar aşırı pahalı kıyafetler görgüsüzlük oluyor.’

Demet Akalın ve Hande Yener arasında bir süredir polemik yaşanmıyordu. Hande Yener'in bu cevabı yeni bir polemiğe neden olacak gibi görünüyor.

Fettah Can'ın eşi Cansu bugün Instagram hesabından sürekli ortaya çıkan para meselesine bu yazıyla isyan etti. Demet Akalın da bu yazıyı kendi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşarak Hande Yener'e gönderme yaptı.

İşte o yazı... Yani şimdi hergün buna benzer yorumlar alınca insan bir yerde çığlık çığlığa patlamak istiyor. Ne kadar bozmuşsunuz aklınızı fikrinizi parayla arkadaş!!! Derdiniz bu kadar paraysa çalışın ya, üretin, imkan yaratın koşturun!!! Bu da bir bölücülük farkında mısınız? Sen benim ne kadar param Ne kadar imkanım olduğunu nerden bilebilirsin?! 

Sen benim yaşadığım zorlukları yada ferah zamanları nerden bilebilirsin?!! İzlediğiniz dizilerden olsa gerek düşüncelerinizde dizilerle paralel ilerliyor. Evlerimizde Uşak, bakıcı, dadı, aşçı neyin hayalini kuruyorsunuz siz??

Mesela bunu düşüneceğinize acaba kaç yaşından beri çalışıyorlar, neler yaşadılar, nelerle ve kimlerle uğraşıyorlar, acaba çalışmaktan uyku uyuyabiliyorlar mı, ailelerini bizim kadar görebiliyorlar mı, zaten bu ülkede yapılacak son mesleği yapıyorlar acaba nasıl bu kadar güçlü ayakta duruyorlar gibi sorularla düşüncelerle gelmenizi tercih ederim!!! Para para para başka birşey Yok mu ya!!! 

Gözünüz dönmüş!! Ha bizim muhteşem ultra lüks über zengin hayatımızı merak ediyorsanız biraz bahsedeyim; karı koca ve köpeğimiz sabah gelip akşam giden bir yardımcımız (yatılı vardı kaçtı) çok şirin normal standartlarda bir evimiz, hergün pişen yemeklerimiz, evimizi şenlendiren dostlarımız, sırtımızı dayadığımız ailemiz, büyüklerimiz var! Şimdi kısmetse 2 üye daha katılıyor bu aileye. Bundan fazlasınıda İSTEMİYORUZ!! En büyük zenginlik aile bağları ve sevgi!!! N'olduuuuu hayalleri yıkılanlar mı oldu ayıp ayıp böyle yorumlar çok cahilce... Yapmayın..

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ üzüm bağı satın aldı