Hande Yener'den Bülent Serttaş'a gönderme

Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Diş tedavisinin devam ettiğini söyleyen Yener, İbo Show'daki davranışlarıyla gündem olan Bülent Serttaş hakkında da konuştu.

03 Şubat 2021, Çarşamba 09:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Snob Magazin'in haberine göre; Diş tedavisinin sürdüğünü belirten Yener, “Dişime restorasyon yapılıyor desem yeridir. Ağzım uyuştuğu için konuşamıyorum" dedi.

Bülent Serttaş’ın İbo Show'da oryantal Didem’in dansı boyunca gözlerini kaçırmasıyla ilgili de konuştu.


'Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir'

Hande Yener, sosyal medyada gündem olan görüntüler için, “Bilerek yapılmamış olabilir. Ve ya Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir" ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Star TV'de yayınlanan 'İbo Show' programının 30 Ocak Cumartesi günü yayınlanan bölümüne konuk olan Bülent Serttaş'ın oryantal Didem Kınalı dans ederken, gözlerini ondan kaçırması gündem oldu.


Dokuz yıl aradan sonra ekranlara dönen 'İbo Show'un 11'inci bölümüne usta sanatçı Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı konuk oldu.


Sosyal medyada olay oldu

Sosyal medyada olay oldu

Konuklardan Bülent Serttaş'ın, oryantal Didem Kınalı dans ederken, gözlerini sürekli başka yöne çevirmesi çok konuşuldu. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları, ardı ardına tweetler attı.


Sosyal medyada tartışma konusu olan görüntülerin ardından Didem Kınalı, '2. Sayfa'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu ve olayın iç yüzünü anlattı.


'Büyük bir saygısızlık'

'Büyük bir saygısızlık'

Didem, "Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım!" dedi.

Didem'e destek mesajları yağarken, ünlü oryantalin dansını izlemediği için Bülent Serttaş eleştiri oklarının hedefi oldu.

Sadece destek mesajlarını paylaştı

Sadece destek mesajlarını paylaştı

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Serttaş, programın yayınlanmasının ardından Instagram hesabından kendisine destek veren sosyal medya kullanıcılarının yorumlarını paylaştı. Serttaş'ın özellikle "Kişiliği, karakteri, edebi, ahlakı, sesi, ve duruşu muhteşem" gibi övgü dolu yorumları paylaşması da dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlilik teklifi