Hande Yener'in yüzündeki şişlik dikkat çekti

Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Nişantaşı Citys'te objektiflere takıldı. Kıyafeti için "Hande Yener tarzı" diyen 48 yaşındaki şarkıcının, yüzündeki şişlik dikkat çekti.

10 Mart 2021, Çarşamba 07:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kulağındaki sağlık sorunu nedeniyle son günlerde zor günler geçirdiğini söyleyen Hande Yener, aracını teslim almadan önce basın mensupların sorularını cevapladı

Ünlü şarkıcı, "Her şey önce insan sağlığı gelir. Kulağımda çınlama vardı. İyileştim sayılır. 'Sağlık sağlık' diyorum, en büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar bunu anladım. Sağlığın kötü oluşu insanın psikolojisini etkiliyor tabi ama şu anda çok iyiyim" dedi.

'HANDE YENER TARZI'

'HANDE YENER TARZI'

Bu arada ilginç giyim tarzı için "Hande Yener tarzı" diyen Hande Yener'in, yüzündeki şişlik dikkat çekti.


'DİŞİME RESTORASYON YAPILIYOR'

'DİŞİME RESTORASYON YAPILIYOR'

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takılan 48 yaşındaki şarkıcı, diş tedavisinin sürdüğünü belirterek, "Dişime restorasyon yapılıyor desem yeridir. Ağzım uyuştuğu için konuşamıyorum" demişti.

'NE GÜZEL İŞTE!'

'NE GÜZEL İŞTE!'

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Şafak Sezer ve Serdar Ortaç ile birlikte 'İbo Show'un yılbaşı özel programına katılan Hande Yener, herkes şarkı söylerken yerinde oturup alkış yapması ve kıyafeti ile gündem olmuştu.


Ünlü şarkıcı, magazin muhabirleri tarafından bu durumun hatırlatılması üzerine, "Ne güzel işte, hanım hanımcık otuyordum" karşılığını vermişti.


Hande Yener, meslektaşı Bülent Serttaş’ın 'İbo Show' programında oryantal Didem Kınalı'nın dansı boyunca gözlerini kaçırmasıyla ilgili konuşmuştu.

'KARISINDAN KORKMUŞ OLABİLİR'

'KARISINDAN KORKMUŞ OLABİLİR'

Hande Yener, sosyal medyada gündem olan görüntüler hakkında, “Bilerek yapılmamış olabilir. Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Neslihan Atagül, Hollywood yolcusu: 'En Los Margenes' filminin kadrosuna seçildi