Hangi burç nasıl sever? Benmerkezci Koç'tan derinden hisseden Balık'a...

Burcunuz sizin hakkınızda sandığınızdan daha fazlasını söylüyor olabilir. Hatta sevdiğiniz kişinin burcu da onun kendisi hakkında onun söylediklerinden daha fazlasını anlatabilir. İşte burcuna göre burçların sevme biçimleri ve aşkta iletişim kurma yöntemleri...

31 Ekim 2021, Pazar 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çekici ama ukala: Koç burcu

Çekici ama ukala: Koç burcu

Koç burcu gözünü potansiyel bir partnere diktiğinde, çekici ve görkemli romantik jestlerle sizi kendine çeker. Ancak tüm dikkatin üzerinizde olduğunu hissetmek güzel olsa da bu ilişkiyi bir ortaklıktan ziyade diktatörlük gibi hissedebilirsiniz.

Koçlar, bireyselliklerinden ödün vermekte zorlanırlar. Bu da onları benmerkezci hale getirebilir. Aşktaki en büyük sınavları partnerlerinin bakış açılarının kendileriyle aynı olduğunu düşünmektir. En azından bir Koç insanınını seviyorsanız, tam da onun gibi düşünmeniz gerekiyor. En azından onu hep desteklemelisiniz.

Ne zaman gitmesi gerektiğini bilmeyen Boğa burcu

Ne zaman gitmesi gerektiğini bilmeyen Boğa burcu

Hediye vermek ve almak Boğa burcunun özelliğidir. Çok severler ve partnerlerini şiddetle şımartırlar. Boğalar tutunacak hiçbir şey kalmadığında tutunma eğilimindedir. Boğa en konforlu alanında güç kazan

Zodyakın sağlam ve rahatına düşkün burcu Boğa, ağır ağır ağır ilerlemeyi sever. Hayatını rahat hale getiren biri ile karşılaştıklarında kolay kolay ondan vazgeçmezler.

Sevdiğini anlamanın zor olduğu İkizler burcu

Sevdiğini anlamanın zor olduğu İkizler burcu

Çevreleri sürekli insanla çevrili Zodyak'ın sosyal kelebekleri... İlk başta hoş gelebilir ancak bu durum sizi arkadaş olarak sevmeleri ile daha fazlasını istemeleri arasındaki farkı söylemenizi zorlaştırabilir.

Her daim merak içinde olan İkizler, en ilginç kişiyi bulmak için durmadan araştırır. Raftaki en parlak oyuncağı bulmak ister. Bu nedenle Hava grubundan olan bu burç oldukça uçarıdır.

Ancak, bir İkizler aşık olursa, duyguları konusunda oldukça açık sözlüdür.

Aşık olan İkizlerin aklı dakikada bir milyon mil hızla koşar. Her zaman arar, mesajlaşır, görüntülü sohbet eder. İkizler aşkta sürekli iletişimde olmak ister.

Evinde mutlu Yengeç burcu

Evinde mutlu Yengeç burcu

Yengeçler evine yatırım yaparak, sizin için evin düzenini koruyarak sevdiğini gösterir. Sizin de o eve bir şeyler yapmanızı ister. Ne yaptığınızın önemi yoktur. Birlikte olmanız yeterlidir. Ancak kimi zaman bu evcimenliği zorluk yaşatabilir. Ancak sizinle evde vakit geçirmek istiyorsa ve bu evde size dair bir şeyler varsa, bilin ki o Yengeç sizi seviyordur.

Ancak bu evcimen insan bazen yorabilir.

Sadık ortak: Aslan burcu

Sadık ortak: Aslan burcu

Bir Aslan aşık olduğunda, onun sadakati tereddütsüzdür.

Büyük, bencil olmayan kalpleri olan Aslanların aşkları da parlak enerjileri kadar büyüktür. Ayrıca Aslanların çarşafların altında hem derinden hem sevecen hem de cömerttir.

Kendini güvende hissedince aşık olan Başak burcu

Kendini güvende hissedince aşık olan Başak burcu

Utangaç Başaklar genellikle kendilerini tamamen güvende hissettikleri biriyle olabilirler. Aşık olmaları için güven şarttır. Bu nedenle Başaklar partnerlerinin sadakatine de çok bağlıdır. Bu karşılıklı bağımlılık içlerindeki en kötüyü ortaya çıkarabilir.

İlişkilerde, ortaklar genellikle birbirlerinin enerjisini besler ve birbirlerinin güçlü ve zayıf yönlerini oynarlar. Ancak bir Başak aşık olduğunda, kişiliğini ortaklarınınkini yansıtmaya başlayabilir. Bir türlü bukalemun olabilir.

Umutsuzca adanan Terazi burcu

Umutsuzca adanan Terazi burcu

Akıcı, uyumlu insanlar olan Terazilerle birlikteyseniz akşam yemeği için nereye gideceğiniz veya hangi filmi izleyeceğiniz konusundaki saçma sapan tartışmalara güle güle deyin. Muhtemelen, 10'da 9 tercih ettiğiniz her şeyi yapmaya istekli olurlar. Bu sizin için harika ama uzun vadede Terazi için yorucu olabilir.

En düşünceli ortaklar Terazilerdir ve her zaman sevgilisinin yararı için kendi ihtiyaçlarından fedakarlık eder. Bu, Terazi için bir sorun olabilir çünkü kendilerini partnerlerinde kaybedebilirler.

Derinden seviyorsa derinden incitebilecek Akrep burcu

Derinden seviyorsa derinden incitebilecek Akrep burcu

Zodyak'ın en şehvetli burcu olarak bilinirler, ancak çarşaflar arasında tutkuyu arzuladıkları kadar, yatak odasının dışında da partnerleriyle derin bir bağ kurmaya çalışırlar.

Akrepler çok derin olabilir. Partnerine yakın olma konusundaki bu doyumsuz ihtiyaç, ilişkilerine faydalı olabilirken, bir Akrep ne kadar derine düşerse, o kadar derinden incinir ve bu bazen kıskançlığa, mantıksız davranışlara, öfkeye ve salgınlara yol açar.

Size dünyaları göstermek isteyen Yay burcu

Size dünyaları göstermek isteyen Yay burcu

Yay söz konusu olduğunda, bir kitabı kapağına göre değil, sayfalarının içeriğine göre değerlendirin.

Burçlar kuşağının en duygusal burcu olmadığını kabul ediyoruz ancak hevesli, cömert, her şeyi denemeye ve karşısındakini de memnun etmeye istekli olduklarını unutmayın.

Bu ateş grubu burcu sizi maddi şeylere boğmaktansa, size dünyayı göstermeyi tercih ederler.

Yaylar kimliklerini dini ve felsefi inançlarının yanı sıra yurtdışına seyahat sevgileriyle tanımlarlar. Yeni görecekleri kültürlerle ufuklarını genişletmek isterken, partnerlerini de o yabancı topraklara götürmek istiyorsa, bilin ki o Yay partnerini çok seviyor.

Dünyaları önünüze seren Oğlak burcu

Dünyaları önünüze seren Oğlak burcu

Duygusal duvarlarını aşmanın zor olduğu Oğlaklar için hem istekli hem de yetenekli olmanız gerekiyor. Oğlak'ın güvenini kazanmak size bağlılıklarını da kazanmak anlamına gelir. Yine de, Oğlaklar muhtemelen sevmesi en zor burçtur çünkü Oğlaklar aşkta biraz soğuk ve duygusuzdur. Soğuk, mantıklı ve hesaplı bu insanlar bazen romatizm konusunda sizi üzebilir.

Oğlaklar sevgide eksiklerini materyalizmle telafi etmeye çalışırlar. Oğlakların "maddi dünyanın efendileri" olduğunu ve "bir şeyleri organize etmede, maddi zenginlik inşa etmede ve uzun vadeli bolluk yaratmada" harika olduklarını unutmayın. Bu nedenle, sizi her gün sevdiklerini söylemeseler bile, "sıkı çalışarak ve hayatınızı maddi olarak kolaylaştırarak bunu göstermekte gerçekten iyidirler.

Farklı seven ve farklı olana ilgi duyan Kova burcu

Farklı seven ve farklı olana ilgi duyan Kova burcu

Kova her şeyi ve çoğu insanı sever, bu nedenle çevresindeki insanlar arasında kimi daha çok sevdiğini ayırt etmek zor olabilir.

Kovalar herkesi sevdiklerine inanırlar ancak romantik ilişkilerde duygusal olarak soğuk, hatta duygusuz ve sert görünebilirler. 

Partnerleri yeterince ilgi ve sevgi görmediğini hissedebilir. Ancak Kovalar sevgisini süper yaratıcı yollarla göstermeyi tercih eder. Kovalar Sevgililer Günü'nde bir çiçek almak yerine, aranızdaki bir şakanın kanıtı olarak size ilginç bir kart yapabilir. Giyinip güzel bir akşam yemeğine gitmek yerine sizi sanatla ilgili bir yeri keşfetmeye götürebilir.

Aşkta alışılmadık yaklaşımları geleneksel döngüyle çok iyi harmanlayan Kova burcunun ilgisini de ayakta tutmak istiyorsanız, sizin de farklı ve farklılıklara açık olmanız gerekir.

Derinden seven ve derinden incinen Balık burcu

Derinden seven ve derinden incinen Balık burcu

Bir partnerin sizin güneşiniz, ayınız ve yıldızlarınız olabileceği umudu, hikaye kitaplarında bulunan romantik bir idealdir. Gerçek hayatta, herhangi bir ilişkiye bu umutla yaklaşmak genellikle sorunlu ve yıkıcı olur. Ancak Balıklar bu masal kitaplarına inanır. Balık burcunun romantik geçmişi bunu doğrular niteliktedir.

Balıklar ilişkilerde kolayca kör olabilir ve kolayca incinebilir. Balıklar aşkta kalplerini kollarına alır ve her şeyi derinden hisseder.

Çok sevecen oldukları için, sonunda istismarcı veya sadakatsiz olan yanlış kişiyi seçebilirler. Bu anlamda yaralanmaya açıklar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcunuza göre şanslı olduğunuz konuyu açıklıyoruz