Hangi burç nelerden etkilenir?

Burçlara göre partnerinizi etkilemenin yolları var. Peki, hangi burç nelerden etkilenir ve neyden tahrik olur?

31 Ekim 2019, Perşembe 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koç


Koçlar, hayatında olan biten her şeyden emin olmak ister. Özellikle cinsellik sırasında gizemden hoşlanır. Liderlik vasfı güçlüdür ama yatakta dizginlerin karşı tarafta olmasını tercih eder. Çabuk sıkılan bir burçtur. Onunla beraberken gizem yaratırsanız sıkılmaz.Boğa


Boğa, dokunma dürtüsü en kuvvetli olan burçlardan. Partneriyle yemek yaparken, film izlerken sürekli dokunma ihtiyacı hisseder. Bir Boğa burcunu harekete geçirmek istiyorsanız ona masaj yapabilirsiniz.

İkizler


İkizler'i yatakta tutmanın yolu yaratıcı olmaktan geçer. Yatakta sürprizlerden hoşlanır. Cinsel ilişki sırasında iletişim kurmak isterler.


Yengeç


Yengeçler için güven önemlidir. İlişkilerde ve yatakta ona güven vermeniz gerekir. Güvende hissettirdiğiniz sürece Yengeç burcuyla uzun bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Aslan


Hayatta olduğu gibi yatak odasında da sahnenin assolisti olmaya bayılır Aslanlar. Onun öne çıkmasına izin vermeniz gerek. Şehvet, romantizm, tutku ve yoğunluk olmazsa olmazlarıdır.  Ön sevişme sırasında şehveti ve romantizmi ön plana çıkarın, tutkulu ve yoğun tarafınızı ise büyük gösteriye saklayın. Aslanlar gösteri yapmayı sever. Şov onların işidir. Bu nedenle kamera karşısında da son derece rahat olurlar. Ne kastettiğimizi daha açık nasıl söyleyelim istersiniz?


Başak


Başaklar cinsellikte sizinle farklı kanallardan iletişim kurmak ister. Yatakta mümkün olduğunca entelektüel bir ilişki kurmanızı beklerler.

Terazi


Onun için dünyadaki en önemli şeylerden biri romantizm. Kendisi aksini iddia etse de böyle... Naif yapıda insanlardan hoşlanan bu bu burç için romantizm ateşini hep canlı tutmalısınız.


Akrep


Ona sevginizi kelimelerle değil, dokunarak ifade edin. Sıcak bir sarılma; sıcak cümlelerden daha çok etki eder. Akrep kıskançlık özelliğiyle bilinir. Bu özelliğine alışmayı başarabilirseniz dünyanın en tatlı insanı aslında :)

Yay


Cinsellik onun için bir eğlence fırsatı! Kendini ve partnerini keşfetmek, yeni şeyler denemek için daha iyi fırsat olamaz. Hiperaktif ve uçlarda davranışları sizi şaşırtabilir, hatta bazen tehlikeli bile olabilir.Oğlak


Oğlak yatakta inanılmaz aktiftir. Cinsel hayatı, özellikle sevdiği kişiyle yaşadığında en üst seviyelere çıkabilir. İçinde gizlediği dünyasında, karşısındaki kişiyi çok mutlu edecek biri yatar. 

KovaHayatta nasıl deneysel ise, yatak odasında da aynı şekilde deneysel olmayı sever. “Utangaçlık” Kova burcunun lügatında olmayan bir kelime. Bu nedenle merak ettiği şeyleri tartışmaktan da çekinmez. Bir gün yanınıza kamasutra kitabı ile gelip çeşitli akrobatik denemeler yapmak istediğinde şaşırmayın diye uyaralım.

                                  

Balık


Hayal gücü arşa çıkan Balıklar yatak odasında da son derece hayalperest olabilir. Bu da fantezilerle dolu bir yatak odası demek... Dokunmaktan ve dokunulmaktan çok hoşlanırlar. Bu nedenle ön sevişme ve romantizm de had safhada olmalı. Balık burcunu harekete geçirmek için rol yapma oyunu yerinde olabilir. Böylece hayal dünyası çalışmaya başlar. Sakin ve romantik bir gece geçirmek de tam Balıklara layıktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkekler ilişkilerini neden gizler?