Hangi burçlar mükemmel çift olur?

Bir ilişkide mükemmel çift olabilmek için belli başlı özelliklere sahip olmanın yanı sıra, tarafların birbiriyle uyumlu olması çok önemli. Birini görüp 'tam da benim için yaratılmış' diye düşündüyseniz, muhtemelen burç uyumu devreye girmiştir. Kadın erkek burç uyumları, ilişkinizin geleceğini belirleyebilir. Hangi burçlar mükemmel çift olur? merak edenlere, en uyumlu burçlar serisini hazırladık.

24 Ekim 2021, Pazar 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
HANGİ BURÇLAR ÇİFT OLMALI?

HANGİ BURÇLAR ÇİFT OLMALI?

Birbiriyle uyumlu burçlar, çevremizde gördüğümüz 'mükemmel çift' kombinasyonunun bir parçası. Aşkta en uyumlu burçlar yani burç uyumu, birlikte çok eğlenen, uzun soluklu ilişki arayanların bakması gereken bir durum. O halde hangi burçlar mükemmel çift olur, gelin birlikte bakalım...

KOÇ BURCU - KOCA BURCU AŞK UYUMU

KOÇ BURCU - KOCA BURCU AŞK UYUMU

Bu iki burcun ilişkisinin bir saniyesi bile sıkıcı geçmez. Birlikte çok çılgın ve delice şeyler deneyimlemeyi seven bu çiftin ilişkisi her zaman heyecan doludur. Yeniliklere oldukça açık olan bu çift, iyi bir takım oyunu da çıkartmayı becerir ve beraber olmaktan bir an bile sıkılmazlar.

Buna karşılık ikisi de bireysel zamanlarının kıymetini bilir ve bağımsızlıklarını da yaşamaya saygı gösterirler.

Ayrı geçirdikleri zamanlar ise, onları uzaklaştırmak bir yana daha da birbirine yaklaştırır.

BOĞA BURCU - YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

BOĞA BURCU - YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

Boğa ve Yengeç adeta birbiri için yaratılmışlardır. Birbirini en iyi tamamlayan burç çiftlerinden biri olan bu ikili hem fiziksel olarak hem de duygusal düzlemde birbirine oldukça bağlıdır.

İlişkileri ilerledikçe bağları daha da güçlenir ve birbirlerinin içini dışını çok iyi bilirler. Birbirlerinin düşüncelerini ‘leb’ demeden anlayan bu çift, karşılıklı olarak birbirlerinin duygularını da yoğun bir şekilde hissederler.

Karşılıklı kompliman yapmaya bayılır ve birbirlerini her zaman takdir ederler.

İKİZLER BURCU - KOVA BURCU AŞK UYUMU

İKİZLER BURCU - KOVA BURCU AŞK UYUMU

Kova ile İkizler burcunun zihinsel ve duygusal olarak inanılmaz bir bağı vardır. Birbirlerini çok kısa süredir tanıyor olsalar bile, her iki tarafta da bu his sanki yıllardır tanışıyorlarmış kadar yoğundur.

Yaratıcılık ve fikir konusunda da güçlü olan bu ikili birbirlerine sürekli yaratıcı tekliflerle gelerek, ilişkilerini canlı tutmayı çok iyi becerir.

Beraber zaman geçirmek kadar bireysel zaman geçirmekten de hoşlanırlar ve bu da ilişkilerine güç katar.

YENGEÇ BURCU - BALIK BURCU AŞK UYUMU

YENGEÇ BURCU - BALIK BURCU AŞK UYUMU

Her ikisi de su burcu olan bu çiftin daha baştan sahip oldukları kozmik bağ ile ilişkiye önde başlarlar. Kendileri ile ilgili güçlü algıları olan bu iki burç bir araya geldiğinde kurdukları bağ da bu sayede oldukça güçlü olur.

Kendisini sevmeyi bilen Yengeç ve Balık bu sayede karşısındakini de sevmeyi iyi becerir. Balık iletişim kurmayı severken Yengeç burcu da bu iletişim ağını ören taraf olur.

ASLAN BURCU - YAY BURCU AŞK UYUMU

ASLAN BURCU - YAY BURCU AŞK UYUMU

Aslan ve Yay arasındaki yoğun tutku onların hayattan zevk almalarını ve aşklarını da doyasıya yaşamalarını sağlar.

Hayattan ne istedikleri konusunda tutkulu bir karaktere sahip olan bu iki burcun insanı, birbirlerine de hedeflerine ulaşmaları konusunda oldukça teşvik edici olurlar.

Her iki taraf sonucu ne olursa olsun, sevgilisini yapmak istediği şey konusunda sonuna kadar desteklemeyi sever.

BAŞAK BURCU - BOĞA BURCU AŞK UYUMU

BAŞAK BURCU - BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Her ikisi de toprak burcu olan Başak ve Boğa’nın birlikteliğinde her şey sakin ve kolektiftir. Günlük hayatlarında pratik olmayı seven bu çift, aynı zamanda uyumlu karakterleri sayesinde ilişkide aşırı dalgalanmalar yaşanmasını engeller.

İşler zorlaştığında birbirlerini suçlamak yerine birlikte çözüm bulmaya odaklanırlar.

Her iki burç, dürüstlükleriyle tanınır ve bu da uzun vadeli ilişki potansiyellerini artırır. Bu çiftin hayatla ilgili değerleri de birbirine benzer.

TERAZİ BURCU - İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

TERAZİ BURCU - İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

Bir Terazi ile İkizler arasındaki ilişkide çok ciddi bir entelektüel bağ vardır. Her ikisi de hava grubu burcu olan bu ikili, birbirlerini zihinsel olarak beslemeyi çok iyi bilir.

Akıl ve zihin onlar için olabilecek sen seksi şeydir. Gece geç saatlere kadar bir film hakkında konuşabilir ya da okudukları son kitabı tartışabilirler. Birbirilerine karşı oldukça anlayışlıdırlar.

AKREP BURCU - YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

AKREP BURCU - YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

İlişkilerde iki güçlü burcun bir arada bulunması bazen zor olabilir ama bu Akrep ve Yengeç için geçerli değildir.

İki güçlü burç, bir arada olduklarında çok yoğun duygular yaşarlar ve bu yoğunluk onları birbirlerine bağlar. Karşılıklı olarak tutkularını beslemeyi bilen bu çift, birbirini dengelemeyi ve tek ses olmayı iyi becerir.

Başka güçlü burçların bir arada yapamayacağı çok şeyi bu iki burç yapabilir. Birbirine oldukça sadık olan bu çift karşılıklı moral verme konusunda da ustadır.

YAY BURCU  - KOÇ BURCU AŞK UYUMU

YAY BURCU - KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Her ikisi de ateş burcu olan bu ikilinin aşkı adeta alev alev yanar! Adeta ateşle barut gibi olan bu çiftin ilişkilerine verecekleri büyük bir enerji potansiyelleri vardır.

İlişkileri ilerledikçe enerjisi de artan bu çiftin aşkında bezginliğe yer yoktur.

Yeni bir sporu beraber denemekten ya da herkes uyurken sabahın köründe uyanıp yollara düşmekten hiç sıkılmayan bu ikili birbirinin hayata karşı olan heyecanını her zaman destekler.

OĞLAK BURCU - BOĞA BURCU AŞK UYUMU

OĞLAK BURCU - BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Tüm burçlar arasında en muhteşem kimya kimlerin arasında var diye sorarsanız bu sorunun cevabı işte bu ikilide saklıdır. Bir Oğlak ile bir Boğa’nın aşkı adeta sonsuz aşkı temsil eder.

Sonsuza kadar beraber olma potansiyeline sahip olan bu çift birbirinden hiçbir zaman sıkılmayabilir. Arkadaşları teker teker boşansa bile bu çiftin evliliği her zaman sapasağlam ayakta durur.

Yalnızca gerçek ruh ikizlerinde olan sonsuz sevgi ve saygı bu çiftin bağının bu denli güçlü olmasını sağlayan en önemli iki faktördür.

Bir Oğlak ile bir Boğa ilişkisi boyunca birbirine asla saygısızlık etmez ve birbirlerine her zaman hayran kalmayı başarırlar.

KOVA BURCU - İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

KOVA BURCU - İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

Bu iki burç bir araya geldiğinde oldukça derin bir bağ oluştururlar. Birbirlerinin isteklerini çok iyi anlarlar ve zihinlerini okumayı da karşılıklı olarak çok iyi becerirler. Hatta bu nedenle biraz mistik bir havaları da vardır.

Her ikisi de hava burcu olan bu çiftte, güçlü bir bireyselcilik olsa da bunun ilişkilerine yansımasına asla izin vermezler. İkisi de aynı düşündüğü için birbirlerinden biraz ayrı zaman geçirmekten hoşlanır ve bir araya geldiklerinde yeniden çok mutlu olurlar.

BURCUNUZ UYUMLU DEĞİLSE...

BURCUNUZ UYUMLU DEĞİLSE...

İlişkide burç uyumu olmaması, ayrılmanız gerektiği anlamına gelmez. Aşkta burç uyumu her ne kadar önemli olsa da, partnerinizin burcu sizinkinden daha farklı olabilir. Unutmayın ki bir ilişkiyi yürüten yalnızca burcunuz değildir. Güven, sadakat ve sevgi devam ettikçe ömür boyu mutlu bir çift olabilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkiyi güçlendirmek için 5 adım