Hangi burcun erkeğinden iyi sevgili olur?

Mükemmel bir aşk hayatı için burç uyumu oldukça önemli. Bazı burçların erkekleri adeta bir aşk insanı. Ayaklarınızın yerden kesilmesini ve unutulmaz bir aşk yaşamayı istiyorsanız, işte sizlere en iyi sevgili olan burçlar...

05 Ağustos 2021, Perşembe 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AKREP BURCU ERKEĞİ

AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep burcu erkeğinin aşka ve cinselliğe olan tutkusunu bilmeyen yok. Kendine has tavırları olan Akrep erkekleri, birini gözüne kestirdi mi onu kazanmak için elinden geleni yapar. İlişkileri kolay kolay bitirmez ve kimseyi yarıda bırakmaz. Ancak ihanete uğradığı zaman bambaşka birine dönüşür. İntikam almadan duramaz ve sonrasında o kişiyi sonsuza dek hayatından çıkarır.

Derin duygular ve derin bir bağlılık isteyenler, Akrep erkeğine bir şans vermeli.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Size aniden sürprizler yapan, romantizmi doruklarında yaşatan Yengeç erkeği, maço tavırlardan nefret eder. Kadınlara değer verir ve onları zor durumda bırakmak istemez. Her türlü konuda sevgilisine yardımcı olur. Yengeç erkeği duygusal ihtiyaçlarının karşılanmasını bekler. Onun için aldatma söz konusu bile değil.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Sosyalliği seven biriyseniz, Terazi erkeği ayağınızı yerden kesebilir. Şık ve kibar görünümüyle herkesi etkileyen Terazi erkeği, ilişkide orta yolu bulan taraftır. Ancak bir Terazi erkeği ile birlikte olacaksınız şıklığınıza özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Lider ruhlu Aslan erkeği, gösterişe olan düşkünlüğüyle sizi büyüleyebilir. Sıcak kanlı ve düşünceli olan Aslan erkeği güçlüdür, aynı zamanda cömerttir. Kendine güvenen Aslan erkekleri iyi görünümleriyle her kadının yanında görmek istediği erkektir. Egosunun pohpohlanmasına ihtiyaç duyarlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinin başında asla yapmamamız gereken 10 hata