Hangi burcun ne takıntısı var?

Her insanın hoşlanmadığı veya 'onsuz olmaz' dediği bir huyu vardır. Takıntı olarak adlandırdığımız bu huylar, burçlara göre de değişiklik gösterebiliyor. Bakalım hangi burcun ne gibi bir takıntısı varmış...

18 Kasım 2021, Perşembe 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. Çiçeksiz duramaz. Kahkül kestirmeyi pek severler. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Pencere açmadan bir odada duramaz. Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. Seyahat takıntısı meşhurdur.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Kadınları rimel sürmeden duramazlar. Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. Pazarlık yapmadan bir malı alamaz.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. Marka takıntısı olan burçtur.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Dudaklarını yeme takıntısı vardır. Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Parfüm takıntısı meşhurdur. İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır. Marka takıntısı ile tanınır. Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Cinsellik en büyük takıntısıdır. Marka takıntısı ile tanınır. Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.

YAY BURCU

YAY BURCU

Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır. Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikâh memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. Şans oyunlarına ve seyahate takıntısı vardır.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Sürekli not alma takıntısı vardır. Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz. Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur. Her türden onlarca marka gözlüğü vardır. Işıksız duramazlar. Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır. Volta atma takıntıları vardır. Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır. Kadınları ojesiz duramazlar. Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yay burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey