Hangi ülke, en çok hangi süper kahramanı seviyor?

Süper kahraman evrenlerine yönelik yeni bir çalışma Marvel'ın arama trafiği açısından DC'den daha popüler olduğunu ortaya koydu. 60'tan fazla ülkeden elde edilen veriler Marvel'ın 51 ülkede en çok aranan evren olduğunu gösteriyor.

01 Mayıs 2021, Cumartesi 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Marvel, DC'den daha popüler

Marvel, DC'den daha popüler

Game.co.uk, Google arama verilerini analiz ederek en popüler evrenleri, süper kahramanları ve süper kötüleri açıkladı. Süper kahraman evrenlerine yönelik yeni bir çalışma Marvel'ın arama trafiği açısından DC'den daha popüler olduğunu ortaya koydu. 

Marvel hayranları en çok hangi ülkede?

Marvel hayranları en çok hangi ülkede?

Marvel hayranlığında başı çeken ilk 5 ülkeyse ABD, Hindistan, Brezilya, Birleşik Krallık ve Fransa şeklinde sıralanıyor. 


DC hayranları en çok hangi ülkede?

DC hayranları en çok hangi ülkede?

DC evreninin en büyük hayranları arasındaysa Türkiye de yer alıyor. DC içeriklerini en çok aratan ülkeler sırasıyla Güney Kore, ABD, Hindistan, Brezilya ve Türkiye. 

En popüler süper kahramanlar hangileri?

En popüler süper kahramanlar hangileri?

Dünyanın en popüler süper kahramanıysa Örümcek-Adam. Marvel'ın sevilen karakteri 57 ülkenin aramalarında ilk sırada yer alıyor. Wonder Woman ikinci sırada yer alırken listenin geri kalanında sırasıyla Batman, Iron Man, Superman, Captain America, Aquaman, Hulk, Wanda Maximoff ve Groot bulunuyor. 


Peki ya en popüler kötü kahraman?

Peki ya en popüler kötü kahraman?

Öte yandan en popüler süper kötü şaşırtıcı olmayan biçimde 66 ülkede ilk sırada yer alan Thanos. Vizyona girdiği 2019'da gişe rekorları kıran Avengers: Endgame'le Thanos tüm dünyada büyük bir sansasyon yaratmıştı. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER House of the Dragon'a adım adım yaklaşıyoruz