Hangi ünlü futbolcunun eşi, gönlünü genç iş adamına kaptırdı?

Hangi ünlü futbolcunun eşi, gönlünü genç iş adamına kaptırdı?

Ünlü bir futbolcunun çocuğunun annesinin, gönlünü genç bir iş adamına kaptırdığı öne sürüldü. İkilinin, Harbiye'deki Klein'de iki ayrı gece baş başa eğlendiği iddia edildi

22 Şubat 2017, Çarşamba 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Takvim Gazetesi'nden Özge Gürcan'ın, "Ahlaksız Gol" başlıklı haberi şöyle:

"Bir süredir çok ünlü olan bu futbolcumuzun eşinin, yasak aşklar yaşadığı zaten hep dillerdeydi. Ancak bu çocuklu güzelimiz, anlaşılan gazetecilere karşı en az 'eşi kadar iyi defans' yapmasını öğrenmiş olacak ki; kimseyle yan yana görüntülenemedi.

O yüzden de Çeşme'den İstanbul'a kadar birçok kişinin tanıklık ettiği 'yasak yakınlaşmalar' sadece dedikodu olup kaldı.

Fakat çapkın güzelimizin son yakınlaşması, yazılmadan geçilecek cinsten değil.

YER: HARBİYE...

Eşinin biri deplasman biri de takım kampı için şehir dışında olduğu iki farklı gece, bu güzel yengemiz aynı kişiyle son dönemin en popüler kulübü Klein'da samimi bir şekilde eğlendi. Mekanın içerisine gazeteci alınmaması ve basın mensuplarına görünmeden arka kapıdan çıkma şansı olduğu için bu kulübü tercih eden güzelimizin yanındaki isim de magazin dünyası tarafından yakından tanınıyor.

'EVLİ KADINLARLA AŞK YAŞAMASI HOŞUNA MI GİDİYOR?'

Bu son derece yakışıklı, kadınların 'tatlı mı tatlı' bulduğu ve aileden gelen servetiyle de hayli zengin olan beyefendimiz, daha önce de sempatik bir popçuyla aşk yaşamıştı. Bu beyefendinin evli kadınlarla aşk yaşaması, 'hoşuna mı gidiyor' bilemem ama o dönem güzel popçumuz, ayrılık nedenini şu sözleriyle açıklamıştı: Sevgilimi, evli bir kadınla samimi mesajlaşmalarımı gördüğü için terk ettim!

Ki burada bahsi geçen evli kadın da bu yıldız futbolcumuzun eşi de olabilir, onun da kokusu yakında çıkar!

Gelelim dedikodunun içerisindeki bir diğer dedikoduya.

YAKAYI ELE VERDİLER

Bu yasak yakınlaşmaların yaşandığı ikinci gece ne olduysa olmuş ve yasak aşıklarımız, yakayı ele verip gazetecilere birlikte yakalanmış. İşte o yüzden bu yazımı okuyan birkaç gazetecinin de eminim etekleri tutuşmuştur.

Çünkü dedikodunun diğer ilginç yanına göre; bu yasak aşkı görüntüleyen bazı gazetecilerin zengin beyefendiden olay yaratacak fotoğrafları silmeleri karşılığında yüklü miktarda para aldıkları yönünde."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Özen imaj tazeledi!