Hangi ünlüler estetik harikası? (İrem Derici estetiğine bakın ne kadar ödemiş!)

Yıllar geçiyor, her şey gibi ünlüler de değişiyor. Peki hangi ünlüler estetik harikası? Daha güzel bir görünüme kavuşmak için bıçak altına yatan birbirinden ünlü isimleri derlediğimiz habere İrem Derici'den başlıyoruz

18 Mart 2018, Pazar 11:59 Son Güncelleme:
A A

İrem Derici, katıldığı bir programda gelen soru üzerine, estetiğe ne kadar ödediğini açıkladı.Şarkıcı burun estetiklerine 30 bin TL, göğüs estetiğine ise 4 bin euro ödediğini söyledi.

İrem Derici, daha önce de küçük yaşlarda burun estetiği yaptırmak istediğini ve ailesinden izin alamadığını anlatmış ve burun estetiği yaptırabilmek için duvara kafa atıp burnunu kırdığını da itiraf etmişti.Fakat o ameliyatı da beğenmeyerek daha sonra ikinci kez burnundan estetik ameliyatı olmuştu.

Eski futbolcu Rüştü Reçber'in tasarımcı eşi Işıl Reçber, hakkındaki estetik iddialarının artmasıyla küplere bindi.

Sosyal medyaya yansıyan yıllar önceki fotoğrafları Işıl Reçber'in bir dizi estetik operasyon geçirdiği yorumu yaptırdı.

Ancak Işıl Reçber, ''17 yaşından beri göz önündeyim. Estetiğim yok. Birileri benimle uğraşıyor'' diye kendini savundu.

Show TV ekranlarında yayınlandığı dönem fenomen olan 'Doktorlar' dizisinin güzel oyuncusu Yasemin Ergene, Anadolu Holding'in patronu Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet ile evlenince oyunculuğu bırakmıştı. 

Modacılığa soyunan Yasemin'in estetik yaptırdıktan sonra eski halinden eser kalmadı.

DUDAKLARINI VE BURNUNU YAPTIRMIŞ

DUDAKLARINI VE BURNUNU YAPTIRMIŞ

İlk çıktığı dönemde incecik dudaklarıyla dikkat çeken Yasemin Özilhan önce dudaklarına silikon yaptırdı daha sonra da burnunu düzelttirdi.

Çok beğenilen Yasemin'in aslında estetik harikası olduğu eski fotoğraflarıyla anlaşıldı.

Nesrin Cavadzade'nin eski halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Oyuncunun şimdi hali ile eski hali arasında dağlar kadar fark var.

Hande Ataizi'nin eski fotoğraflarına bakıldığında sunucunun epey değiştiği fark ediliyor.

Çenesini düzelttiren Hande Ataizi, burnuna da estetik yaptırmış. Üst dudağına dolgu yaptıran sunucu, şakaklarına da dolgu kokteyli enjekte ettirmiş.

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun (22) estetikli olduğu ortaya çıktı.


22 yaşındaki Deren Talu'nun ortaya çıkan eski bir fotoğrafında özellikle burun bölgesinde bariz bir değişim olduğu görülüyor. 


İşte Deren Talu'nun o görüntüsü;


Deren Talu hem mankenlik, hem oyunculuk yapmak istiyor.

Kocası Necat Gülseven'in kendisine aldığı hediyelerle adından söz ettiren şarkıcı Ebru Yaşar'ın bu kez gündeme gelme nedeni ise bambaşka.

Yıllar önce çekildiği fotoğrafların ortaya çıkmasıyla birlikte Ebru Yaşar'ın estetiksiz hali görenleri şaşırttı.

Estetik olmadan önceki haline baktığımız zaman Ebru Yaşar'ın değişimi gözler önüne seriliyor.

İŞTE EBRU YAŞAR'IN ESTETİKSİZ HALİ;

EBRU YAŞAR

EBRU YAŞAR

Çağla Şıkel'in estetiksiz hali şaşırtıyor.

Güzel modelin elmacık kemiklerini belirginleştirmek için operasyon geçirdiği biliniyor. İnce dudaklarını silikonla kalınlaştıran Çağla Şıkel, dişlerini düzeltmek için ise bir dönem diş teli kullanmış.

Annesinin intihar girişiminin ardından kardeşleriyle arası açılan Hadise'nin Instastory'den yaptığı paylaşımda dudakları dikkat çekti.

Hadise'nin dudaklarındaki şişlik ''Estetik mi yaptırdı?'' sorusunu akıllara getirdi.


Hadise'nin eski fotoğraflarıyla günümüz arasındaki en büyük fark burnu ve dudağındaki değişim oluyor.

Dudağına dolgu yaptıran ve burnunun ön tarafını düzelttiren şarkıcı, hafif kilolu olan yüzünü de incelttirerek bambaşka Hadise olmuş.

38 yaşındaki Burçin Terzioğlu’nun popçu Ali Güven’in 1997’de çekilen ‘Yolcu’ klibinde oynadığı ortaya çıkmıştı.

17 yaşındaki haline benzemediğini düşünenler “Estetik mi yaptırdı?” diye sormuştu. Kuruçeşme’de görüntülenen Burçin Terzioğlu estetiği inkar etmedi.

“Biliniyor zaten, gizlediğim bir şey değil ki” açıklamasını yaptı.

Burçin Terzioğlu'nun klipte oynadığı hali (solda) ve yeni hali (sağdaki)...

Burçin Terzioğlu'nun 2001 yılındaki hali...


Her seferinde ısrarla 'Yüzümde estetik yok' diyen Ebru Gündeş'in fotoğraflarını derleyen Onedio, Ebru Gündeş'in tüm foyasını böyle gözler önüne serdi. Fotoğraflar Ebru Gündeş'i yalanlar nitelikte.

Şarkıcı Ebru Gündeş, zor günler geçirdi ama yine de ayakta kalmasını bildi. Ebru Gündeş'in yıllar boyunca olan değişimi ise malumunuz. Ancak Ebru Gündeş her seferinde yüzünde estetik olmadığını söylüyor ancak birazdan göreceğiniz fotoğraflar şarkıcının sözlerini yalanlar nitelikte.


Maddi imkansızlıklar yüzünden okuyamayan Ebru Gündeş, konfeksiyon işçisiyken Raks Neşe Müzik'in ortağı Neşe Demirkat tarafından keşfediliyor ve sahne tecrübesi kazanabilmek için bir süre Emel Sayın'a vokalistlik yapıyor.

1993 yılında Tanrı Misafiri albümünü çıkardığında henüz 18 yaşında genç bir kadındı Ebru Gündeş. Her çıkardığı albümü yok sattı Ebru Gündeş'in; 1994,1995, 1996 yıllarında Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Kadın TSM Sanatçısı" ödüllerini kazandı.

Kendini müzik konusunda geliştirdiği ve değiştirdiği kadar, fiziksel olarakta büyük değişimler yaşadı. İşte Ebru Gündeş'in her seferinde 'Yüzümde estetik yok' demesine rağmen geçirdiği büyük değişim.

TV8 ekranlarında Survivor Panorama Hafta Sonu programını sunan Öylü Serter'in televizyona ilk çıktığı dönemki hali ortaya çıktı.

Öykü Serter'in eski fotoğrafına bakıldığına yanaklarını, yaptırdığı bariz bir şekilde görülüyordu. Öykü Serter, ince kaşlarını da doldurtarak başka bir görünüm kazanmış.

İŞTE ÖYKÜ SERTER'İN ESKİ HALİ

Zayıflığıyla her zaman konuşulan Öykü Serter'in eski kilolu hali daha çok beğenildi. 

Bir süredir ekranlardan uzak olan Müge Boz, GQ dergisinin ödül töreninde ortaya çıktı.

Göğüslerine silikon taktıran Müge Boz'un değişimi dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE MÜGE BOZ'UN SON HALİ

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar'ın eski halini görenler ''İ yi ki estetik yaptırmış'' yorumunda bulunmadan edemedi.

Helin Avşar'ın estetiksiz hali hayal kırıklığı yarattı.

İşte Helin'in eski hali:

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, geçen yıl boşandığı eski eşi Asena Atalay önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Makyajsız ve özensiz haliyle göze batan Asena Atalay, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu. Asena Atalay’ın dudağına yaptırdığı dolgu dikkat çekti. Yüzünü saçlarını önüne atarak gizlemeye çalıştı.

2010 yılında Caner Erkin ile dünyaevine giren ve aldatma iddiaları nedeniyle 2016 yılında boşanan Asena Atalay'ın düğününden çekilen bu fotoğrafı  herkesi şaşırtmıştı.

Estetik ile değişim mucizesi dedikleri böyle bir şey olsa gerek. (Merve Özbey)

Bu kişi Merve Özbey'den başkası değil!

Sıra Tolgahan Sayışman'ın güzel eşi Almeda Abazi'de. Almeda Abazi'nin estetiksiz hali ise günümüzdeki halinden çok farklı görünüyor. 

Burnunu küçülten ve çenesini törpülettiği söylenen Almeda Abazi, 25 yaşında olmasına rağmen yanak bölgesindeki yağları aldırmış ve botoksa da başvurmuş.

Sıra Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'un oyuncu sevgilisi Tuvana Türkay'da.

Güzel oyuncunun estetik yaptırmadan önceki burnu, şimdiki haline oranla epey bir büyük duruyor. Bunun yanı sıra elmacık kemiklerine de dolgu yaptırdığı döyleniyor.

Sırada Didem Soydan var.

Güzel modelin eski fotoğraflarındaki burnunun orantısız derecede büyük olması dikkatlerden kaçmıyor. Didem Soydan düz olan yüzünü daha keskin ve sivri hatlara kavuşturmuş.

Peki bu şarkıcıyı tanıdınız mı? O da bir zamalar türkülere getirdiği yorumla müzik piyasasına damgasını vuran Hatice.

Hatice önceleri kısa ve koyu renk saçlarıyla mütevazı bir görünüm sergiliyordu

Eski fotoğrafları ile şimdiki halini görenler ise şaşırıyor. 

Zaman içinde ise geçirdiği estetik operasyonlar ve değişimiyle konuşuldu.

Sıradaki haber yükleniyor...