Hangi yaşa, hangi saç modeli gider?

Saçlarımız bizim her şeyimiz! Kendimize yeni bir tarz yaratmak istediğimizde ilk değişikliği saçlarımızda yaparız. Ancak bunu yaparken de yaşımıza uyup uymadığından endişe ederiz. Bu endişenizi gidermeye geldik! İşte yaşa göre saç modelleri...

16 Mayıs 2021, Pazar 11:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
20'Lİ 'ÇILGIN' YAŞLAR

20'Lİ 'ÇILGIN' YAŞLAR

20'li yaşlar çılgın saç modellerini rahatlıkla deneyebileceğimiz yaşlardır. Eğer uzun saçlıysanız kısaltmak için harika bir zaman olabilir. Uzun ya da kısa modelleri, çok açık veya çok koyu renk boyaları özgüvenle kullanabilirsiniz. Bu boyalara pembe, mavi ve yeşil de dahil.

30'LU YAŞLARDA KLASİK KESİM

30'LU YAŞLARDA KLASİK KESİM

30'lu yaşlar kariyer yaşlarıdır. Gerektiğinde çok ciddi olmak gerekir. Klasik kesimler, işte, evde, akşam yemeğinde çok yönlü kullanılabildiği için çok tercih edilir. Çocuğunuzun stilinde kestirmekten kaçının ve daha şık bir görünüş sağlayan modelleri seçin.

40'LI YAŞLAR

40'LI YAŞLAR

40'lı yaşlarda çok kısa, uzun kesim, açık veya koyu renkleri de denemeyin. Yüzü daha uzun ve asık gösteren uzun saçlar yerine, kısa kestirin. Saçların kat verilerek kesilmesi de, yüzü ön plana çıkartır.

50'Lİ YAŞLAR

50'Lİ YAŞLAR

Hareketli, daha az yapmacık duran saç stilleri tercih edin. Yumuşak ve parlak saçlar her zaman gençler tarafından beğenilir. Yumuşak renkler ise saçlarınızı daha dolgun ve parlak gösterir. Düzenli olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER New York stiline sahip olmanın 8 yolu