Hangi yaşta olursanız olun sizi harika gösterecek 10 kıyafet

Bazı kıyafetlerin zamansız parçalar olduğu bir gerçek. Bazı parçalar var ki hangi yaşta giyerseniz giyin sizi mükemmel göstermek için tasarlanmış gibi hissedersiniz. İster 20'li yaşlarınızda olun, isterseniz 50'li yaşlarda, giydiğinizde sizi harika gösterecek 10 parçayı derledik...

19 Mart 2021, Cuma 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- BLAZER

1- BLAZER

Blazer ceketler, 20'li, 30'lu ve 40'lı yaşlarda kadınların tercihi oluyor. Sadece iş kıyafeti olarak algılansa da, jean ve sneaker ile kombinlendiğinde günlük bir hava yakalamak mümkün.

2- UZUN HIRKA

2- UZUN HIRKA

Uzun hırkalar veya pançolar bir gardrobun olmazsa olmazıdır. Her yaştaki kadını tarz gösteren uzun hırkaların birçok çeşidini bulmak mümkün.

3- KLASİK GÖMLEK

3- KLASİK GÖMLEK

Klasik gömlekler, 40 yaş üstü kadınları genç gösterdiği kadar, 20'li yaşlara da oldukça uygun bir parça. Birçok renk seçeneği ile tarzınıza farklılık katabilirsiniz.

4- EKOSE GÖMLEKLER

4- EKOSE GÖMLEKLER

Oduncu gömleği olarak da adlandırılan ekose gömlekler her yaş için ideal bir parça. Üstelik birçok renk seçeneği ile her tarza uyum sağlayabiliyor.

5- KOT CEKET

5- KOT CEKET

Kot ceketler uzun yıllardır trend listesinde. Her gün ve her kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebiliyor. Elbette daha özgür bir hava katması da cabası.


6- ŞAPKA

6- ŞAPKA

Genel görünümünüze zarif bir şapka eklemek biraz zor olabilir. Ancak doğru seçilen şapkalar tarzınıza çekicilik katabilir.

7- TULUM

7- TULUM

Her ne yaşta olursanız olun, giyeceğiniz tulum modeli doğru seçildiğinde, imajınız renkli bir hale gelebilir.

8- DESENLİ ATLI

8- DESENLİ ATLI

Doğru seçilmiş bir atkılar, herhangi bir görünüme başarılı bir renk vurgusu ekleyebilir. Parlak baskılar her yaşa uygun olabilir.

9- BEYAZ PANTOLON

9- BEYAZ PANTOLON

Beyaz pantolon özel günler için ideal bir seçimdir. Hem genç hem de olgun kadınları çekici gösterebilir.

10- KEMERLİ ELBİSE

10- KEMERLİ ELBİSE

Kemerli elbiseler vücut hatlarını orantılı gösterdiği kadar her yaşa da uygun bir görünüm yakalanmasını sağlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (19 Mart 2021)