Hanife Gürdal eşiyle barışınca iddialı pozlarını sildi

Katıldığı izdivaç programıyla şöhrete kavuşan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, boşanma kararı aldığı eşi Kemal Ayvaz ile tekrar barıştı. Gürdal, barışmalarının ardından sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı pozlarını sildi.

14 Mart 2021, Pazar 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evlilik programlarının sona ermesinin ardından sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile bir küs bir barış hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak mini etekli pozlarını paylaşmasının ardından boşanma kararı aldığı ortaya çıkan Hanife Gürdal, kısa süre önce eşiyle yeniden barıştı.


Katıldığı bir programda gözyaşlarına boğulan Gürdal, eşi Kemal Ayvaz’ın ailesinin kendisini istemediğini, Ayvaz'ın baskı altında kaldığını ve ailesine karşı kendisini korumadığını ifade etmişti.

'BANA KARŞI ÖNYARGILILAR'

'BANA KARŞI ÖNYARGILILAR'

Fenomen gelin Gürdal, canlı yayında; "Her konuda o kadar üstüme geldiler ki, kendimi çok yalnız hissettim. Bir evlilik programına çıktım diye bana karşı önyargılılar" demişti.

Paylaştığı fotoğraflar sebebiyle aldığı yorumlara "Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın" diyen Hanife Gürdal, eşiyle barıştıktan sonra tepki çeken karelerini Instagram hesabından kaldırdı.

Kemal Ayvaz ise boşanma işlemlerini başlattıktan sonra barıştığı eşi Hanife Gürdal ile birlikte aşk pozlarını paylaştı.


DİLEKÇELER İMZALANMIŞTI

DİLEKÇELER İMZALANMIŞTI

Bir süredir problem yaşadığı eşi Kemal Ayvaz ile ayrılık kararı aldıklarını duyuran fenomen gelin, Instagram'dan yaptığı paylaşımda boşanma dilekçelerini imzaladıklarını açıklamıştı.


Taşınma anlarını gösteren paylaşımıyla evleri de ayırdıklarını duyuran Hanife, "Bu süreçte kimseyle konuşmak istemiyorum. Onun dışında anlaşmalı boşanıyoruz. İmzaladık dilekçeyi o da adliyeye verdikten sonra 15 gün içerisinde boşanabiliyormuşuz. Benim için her şey gayet normal. Paylaştığım şeylerden anlam çıkarmayın" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden hafta sonu gezmesi