Hanife Gürdal eski eşi Kemal Ayvaz'a seslendi: Emeklerimi sana yar etmiyorum

Katıldığı izdivaç programları ile şöhreti yakalayan Hanife Gürdal'ın, aradığı aşkı fotoğrafçı Kemal Ayvaz'da bulduğu sanılmıştı ancak dokuz aylık evlilik bitti. Gürdal, boşanmanın ardından sosyal medya hesabından eski eşine göndermede bulundu.

19 Eylül 2020, Cumartesi 10:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla adını duyuran Hanife Gürdal, RTÜK tarafından programların yasaklanmasının ardından sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye başlamıştı.


2019 yılında muradına ererek fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’la evlenen Hanife Gürdal 9 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalandığını duyurdu. Evlenip Trabzon'a yerleşen Hanife, 'Ya evdeyim ya da kendimden büyük bir hem cinsimle dışarı çıkıyorum. Bu evi böyle bırakıp gitmek istemedim.' dedi.


Sosyal medyadan eski eşine seslenen Hanife, şunları söyledi:

Bu konuyla ilgili açıklama yapacak kadar iyi hissetmiyorum. Kendisine rica ediyorum benimle ilgili düşünme, konuşma. Bundan sonra hayatımda olma.


Burası benim evim, düzenimi bırakıp gitmiyorum. Emeklerimi de sana yar etmiyorum. Arkamdan konuşurken düşün. Kavga edip rezil duruma düşmek istemiyorum.

"Kocamla vakit geçirmekten sıkıldım!"

"Kocamla vakit geçirmekten sıkıldım!"

Hanife, daha önce evliliğiyle ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

Kocamla vakit geçirmek istemiyorum. Ağlarmışım... Sinirlerim bozuluyor artık. Artık Kemal'le vakit geçirmek istemiyorum gerçekten.

Benim gibi İzmir'den Trabzon'a gelin gelen arkadaşlar var mı? Günde en azından bir kahve için dışarı çıkmaya bayılırım. Benimle bir kahve içmek isteyen arkadaşlar var mı?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (19 Eylül 2020)