Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti

Katıldığı evlilik programlarıyla ünlendikten sonra sosyal medya fenomeni olan Hanife Gürdal, dün eşi ve ailesiyle karın tadını çıkarmak için yayladaki evlerini giderken talihsiz bir kaza yaşadı. Hanife ve ailesi yaşananların ardından soluğu hastanede aldı.

21 Ocak 2021, Perşembe 11:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Hanife Gürdal'ın Trabzon'da yaylaya çıkma hayali hastanede bitti.

Hanife Gürdal, dün eşi, annesi, babası ve kız kardeşiyle uzun süredir yaşadığı Trabzon'da yaylaya çıkmak istedi. Ancak yoğun kar yağışı yüzünden arabaları kara saplandı.


Eşi parmağını kırdı

Eşi parmağını kırdı

Gürdal'ın eşi Kemal Ayvaz ve babası aracı kurtarmak için çalışmalara başladı. Bu sırada talihsiz bir kaza yaşayan Gürdal'ın eşi parmağını kırdı.

Annesi de kolunu kırdı

Annesi de kolunu kırdı

Hanife'nin annesi ise karın üzerinden yürürken bir anda kayıp yere düştü. Talihsizliklerin peş peşe yaşandığı günde Gürdal'ın annesi de bir kolunu kırdı. Yaşadığı aksilikleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hanife Gürdal, "Kemal'in ve annemin aynı anda bir yerlerini kırması doktorları bile güldürdü" ifadelerini kullandı.

Fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz ve annesinin hastane önünde bir fotoğrafını çekip paylaşan Gürdal, "Birbirlerine olan bağlılığı şimdi de gördük" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Eray Aksungur: Öldüysem nasıl cevap verebilirim?