Hanife Gürdal'ın yeni mesleği şaşırttı

Katıldığı evlilik programı ile ünlenerek fenomen haline gelen Hanife Gürdal, evliliğinde yaşadığı krizlerle sık sık gündeme geliyor. Fenomen gelin Hanife Gürdal şimdi ise yeni mesleğiyle şaşırttı.

14 Ekim 2021, Perşembe 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evlilik programlarıyla ünlenen ve paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Hanife Gürdal, bir küs bir barışık olduğu eşi Kemal Ayaz ile tiyatro dünyasına girdi. 

Gelin adayı Hanife yönetmen yardımcısı olduğunu duyunca ünlü yarışmacıya yorum yağdı.

Eşiyle arasını düzelten Hanife şimdi de tiyatro dünyasına girdi. Kocası Kemal Ayvaz'ın rol aldığı oyunda yönetmen yardımcısı olan yarışmacı bu durumu sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Trabzon’da faaliyet gösteren Tiyatro Zinos'un yeni oyunu ‘KattıKarıştırdık’ oyuncuları arasında Kemal Ayvaz bulunurken Hanife Gürdal ise bu oyunda yönetmen yardımcısı oldu.

DAHA ÖNCE BENZLİKTE ÇALIŞMIŞTI

Evlilik yarışmasından ayrıldıktan sonra bir dönem benzin istasyonunda pompacı olarak görev alan Hanife Gürdal, yaşadığı zor dönemi katıldığı magazin programında anlatmıştı. 

Pompacı olarak çalışırken sözlü tacizlere maruz kaldığını söyleyen Hanife Gürdal, yaşadığı süreci şu sözlerle izah etmişti, "Orada çalışırken bazı terbiyesiz insanlar beni rahatsız etti.

Mesela birisi çalıştığım yere gelip günde üç dört kez taciz ederdi. 'Ne haber, bir gün çay içelim mi, benimle dışarı çıkmak ister misin, neden buradasın?' tarzı tacizlerde bulunurdu."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alparslan Özmol'un acı günü