Hanife ve Bayhan arasında sular durulmuyor

"Zuhal Topal’la" programında sular durulmuyor. Gündemden hiç düşmeyen gelin adayı Hanife yine kendinden söz ettirmeyi başardı

10 Kasım 2016, Perşembe 07:53
A A
Gelin adayı Hanife’ye talip olarak gelen Bayhan ile Hanife arasında yine soğuk rüzgarlar esiyor. Geçtiğimiz gün locadaki gelin adaylarından Derya’nın, Bayhan’a yazdığı şarkı sözü ve Hanife’nin, Muhammed ile çektirdiği fotoğraf olay olmuştu. Derya'nın Bayhan'a aşk itirafı zaten ortamı germişken üstüne bir de şarkı sözü yazması Hanife'yi çileden çıkardı.
 

Bayhan, Hanife için kararını verdi


Hanife bu atağın ardından sessiz kalmadı ve  Derya’ya bir şarkı sözü yazıp, verdi. İkili arasında yine tartışma yaşandı.


Hanife kıskançlık krizine girdi


Bayhan gereken açıklamayı yaptığını söylerken, Hanife ve Muhammed arkadaşlığı hakkında da yorum yaptı ve "İkilinin arkadaş kalamayacağını" söyledi.
 

Bayhan çıldırdı, Hanife özür diledi!


Şimdi merak edilen konu Bayhan ve Hanife birlikteliğinde ki buzların eriyip, erimeyeceği. Bayhan kısa bir süre önce programa yalnızca Hanife için katıldığını söylemişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.