Hanzade Ofluoğlu'nu ilk burada gördük! Survivor Hanzade Ofluoğlu kimdir? Hanzade Ofluoğlu evli mi?

Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Hanzade Ofluoğlu, Survivor 2021 Gönüllüler takımına dahil olmuştu. en dikkat çeken yarışmacılardan biriydi. Hanzade Ofluoğlu, bu akşam yapılacak olan Survivor eleme gecesinde, eleme adaylarından biri... Survivor eleme adayı olunca, Hanzade Ofluoğlu'nun hayatı merak ediliyor. Hırslı isimler arasında olan Ofluğlu'nu daha yakından tanıyalım.

Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Survivor  Hanzade Ofluoğlu kmdir?

Survivor Hanzade Ofluoğlu kmdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Hanzade Ofluoğlu'nun kim olduğuna bir bakalım... Yıllar öncesinde sunduğu programa yarışmacı olarak katılmıştı Hanzade Durmuş Ofluoğlu...

Hanzade Ofluoğlu nereli? Kaç yaşında?

Hanzade Ofluoğlu nereli? Kaç yaşında?

Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de doğdu. Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu. 

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da "Var mısın Yok musun ?" yarışmasına başvurdu. Bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya’yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm.

Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey’den beklemediğim bir teklif geldi. ‘Bizimle çalışmak ister misin?’ dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi’nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey’in asistanı olarak işe başladım.

Survivor başta olmak üzere birçok programda sunuculuk yapan Survivor Hanzade Ofluoğlu üniversite aşkı Saygun Ofluoğlu ile evlendi. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında da görev aldı.

 Hanzade Ofluoğlu spor hayatı

Hanzade Ofluoğlu spor hayatı

Birçok programın sunuculuğunu yapan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca bu görevi yaptıktan sonra spora yöneldi. Sonrasında sporun hayatında büyük bir yer tuttuğunu açıklayan Hanzade Ofluoğlu, 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor.

Hanzade Ofluoğlu evli mi?

Hanzade Ofluoğlu evli mi?

2021 Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacılarından Hanzade Ofluoğlu Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlendi.

En sevdiği şeyler

En sevdiği şeyler

  • Yıllar öncesinde yapılan röportajda Hanzade Ofluoğlu, en sevdiği şeyleri şöyle özetliyor; 
  • En sevdiğin film… Identity; yeni izledim çok beğendim.
  • Okumaktan çok zevk aldığın kitap… Kürk Mantolu Madonna.
  • Dinlediğin grup… Model, Bloc Party, Jet.
  • Çok uğradığın ve alışveriş yaptığın giyim markaları… Yargıcı, Topshop, Bilstore.
  • Bir cumartesi gecesi en sık içtiğin kokteyl… Çilekli Caipiroska.
  • Gitmeyi hayal ettiğin şehir… Londra.
  • Evden çıkarken çantanda mutlaka olması gereken 5 parça nedir?
  • Terracotta allık. iPhone şarjı. El kremi. Parfüm. Kolonyalı mendil

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emma Roberts'ın bebeğiyle ilk pozu!