Hasan Şaş yabancı oyuncularla arasının bozuk olduğu iddialarına böyle cevap verdi

Hasan Şaş, Galatasaray'daki görevinden istifa ettikten sonra neden ayrıldığına dair birçok iddia ortaya atılmıştı. Özellikle takımdaki yabancı oyuncularla arasında sorunlar olduğu söylenen Hasan Şaş, ayrılık kararının ardından yabancı oyunculardan gelen mesajları paylaştı.

20 Mayıs 2020, Çarşamba 16:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir Fatih Terim'in yardımcı antrenörü olan Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde görevinden istifa etmişti. İstifasına birçok neden gösterilen Hasan Şaş'ın, yabancı oyuncularla sorunlar yaşadığı da iddialar arasındaydı.


Şaş, bu iddialara Instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. İddiaları yalanlayarak, "Galatasaray’da görev yaptığım dönemde, özellikle yabancı oyuncularla sorun yaşadığım ve ayrılırken de oyuncuların bana veda etmediği şeklindeki yalan haberlere cevabımdır. Ayrıldığımı duyar duymaz gönderdikleri mesajlar ve güzel dilekleri ile beni mutlu eden tüm oyuncularımıza teşekkür eder, şampiyonluk yolunda teknik heyete ve kendilerine bir kez daha başarılar dilerim" diyen Şaş, iki görsel paylaştı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mısır'da Salah maskeli soyguncular tutuklandı