Hatice'nin eski sevgilisi Ender Ataç mekan bastı

Şarkıcı Hatice, 10 yaş küçük sevgilisi Ali Kemal Sarı'dan evlenme teklifi aldı. O anlarda eski sevgilisi Ender Ataç, mekanı bastı.

09 Aralık 2019, Pazartesi 12:52 Son Güncelleme:
A A

Şarkıcı Hatice kendisinden 10 yaş küçük sevgilisiyle ilk pozlarını sosyal medyadan paylaşarak aşklarını ilan etmişti. 40 yaşındaki Hatice, sevgilisi Ali Kemal Sarı ile fotoğrafını, "İlk fotoğrafımız umarım sonsuz olur. Hayatıma hoş geldin canım sevgilim" notuyla paylaşmıştı. 

Hatice, dün doğum gününü kutladığı sırada sevgilisi Ali Kemal Sarı, şarkıcıya evlenme teklif etti. Hatice ve arkadaşları o anları sosyal medyadan paylaştı.

Sevgilisinden evlenme teklifi aldığı sıra Hatice'nin eski sevgilisi Ender Ataç mekanı bastı. Bu olay sonrası ünlü şarkıcı mekanı apar topar terk ederken, Ender Ataç, Hatice'nin kalktığı masaya oturdu.


Şarkıcı Hatice, eşi Ramiz Özbay'dan boşandıktan sonra Ender Ataç ile aşk yaşamaya başlamıştı. Hatice uzun süre beraber olduğu Ender Ataç’la ayrıldığını Twitter’dan “Ender Ataç ile ilişkim şu saat itibari ile bitmiştir. Allah Herkese hayırlı yazılar yazsın” sözleriyle duyurmuştu.

2.Sayfa

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, polis oldu