Havada hem aşk hem para kokusu var!

Duygusal planlar yapmak için uygun bir hafta. Aşk ilişkilerimizde sezgisel yeteneğimiz ön plana çıkıyor. Duygularımızın coştuğunu hissedeceğiz. Mars ve Güneş tutkulu aşkları tetikliyor. İdeallerimizi sevdiklerimizle birlikte ortaklaşa geçekleştirebiliriz. Filiz Özkol'dan haftalık burç yorumları...

07 Kasım 2021, Pazar 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ: MANTIĞINIZ ÖN PLANDA

KOÇ: MANTIĞINIZ ÖN PLANDA

İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. Bu dönem mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız. Sosyal motivasyonunuz daha da artacak.

BOĞA: FAZLA KURUNTULUSUNUZ

BOĞA: FAZLA KURUNTULUSUNUZ

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, ketum olmalısınız. Bu dönem duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde değerinizin anlaşılmadığı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınızı çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz.

İKİZLER: KUŞKUCULUĞU BIRAKIN

İKİZLER: KUŞKUCULUĞU BIRAKIN

Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın önereceği bazı tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

YENGEÇ: ÇEVRENİZDEN YARDIM ALMALISINIZ

YENGEÇ: ÇEVRENİZDEN YARDIM ALMALISINIZ

Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazançlarınızın artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz. Kendinizle yarışıyorsunuz.

ASLAN: DUYGUSAL OLMAYIN

ASLAN: DUYGUSAL OLMAYIN

Olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız çevrenizde, sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. İlişkilerinizde güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz. Kariyerinizle ilgili birtakım sorunlar yaşıyorsunuz.

BAŞAK: FIRSATLAR KAPINIZDA

BAŞAK: FIRSATLAR KAPINIZDA

Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Fırsatlardan faydalanacak ve pratik zekanızla ön plana çıkacaksınız. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunları abartmak size olumsuz gelebilir.

TERAZİ: PARAYA KOŞUYORSUNUZ

TERAZİ: PARAYA KOŞUYORSUNUZ

Mars ve Merkür finans evinizde ilerliyor. Entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Artistik duygularınız atağa kalkabilir. Sosyal ilişkileriniz duygularınızın yenilenmesine ve yaratıcılığınızın artmasına neden olacak. Nazik ve kibar olacaksınız.

AKREP: MANTIĞINIZ SİZİ ZORLUYOR

AKREP: MANTIĞINIZ SİZİ ZORLUYOR

Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bu hafta, sıra dışı düşüncelerinizi paylaşmak için kendinizi farklı alanlarda bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kardeşlerinizin sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Gereken desteği vermelisiniz.

YAY: ÖZGÜRLÜĞÜNÜZ ÖNEMLI

YAY: ÖZGÜRLÜĞÜNÜZ ÖNEMLI

Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Sınırlarınızı zorlamalısınız. Duygusal konulardan çok, maddi sorunlarınız ön plana çıkarıyor. Güven arayışı içindesiniz.

OĞLAK: ÇELİŞKİLERE DİKKAT

OĞLAK: ÇELİŞKİLERE DİKKAT

Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacak. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı yaklaşımı seçin. Aşkta ilginçlikler ve sürprizler söz konusu.

KOVA: İŞ BİRLİĞİNE ÖNEM VERİN

KOVA: İŞ BİRLİĞİNE ÖNEM VERİN

Çevrenizdeki mantıklı kişilerin desteği, size önemli prestijler kazandıracak. İş birliğine önem vereceğiniz bir hafta. Bu hafta gizliliklere gereksinim duyabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olacak. Yüksek mevkili kişilerden destek almanız konusunda size değişik fırsatlar hazırlayacak.

BALIK: DUYGULARINIZ SİZİ YÖNLENDİRİYOR

BALIK: DUYGULARINIZ SİZİ YÖNLENDİRİYOR

Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir hafta. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelikler oluşturabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Enerjinizi dengelemelisiniz. Çok fazla enerji sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 Kasım 2021 Akrep burcunda yeniay ve burçlara etkileri