Havalimanında mini zirve

Başbakan Erdoğan, Uzakdoğu gezisinin ardından bu sabah 05.25'te Türkiye'ye döndü. Erdoğan, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda kendisini karşılayan kurmaylarıyla sıcağı sıcağına 1 saat süren bir toplantı yaptı

11 Ocak 2014, Cumartesi 09:45
A A
Havalimanında mini zirve

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 6 günlük Uzakdoğu ziyaretini tamamlayarak beraberindeki heyet ile birlikte saat 05.25'te yurda döndü. Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla İstanbul'a gelen Recep Tayyip Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı Efkal Ala, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyük Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ve diğer ilgililer karşıladı.

KISIKLI'DAKİ KONUTA GEÇTİLER

Kısa bir süre sonra Başbakan Erdoğan kendisini karşılayan Atalay, Ala, Bozdağ, Çelik, Mutlu, Altınok, Topbaş ve Demir ile yaklaşık 1 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Erdoğan görüşmenin ardından Kısıklı'da bulunan konutuna geçti. Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan ise görüşme başladığı sıralarda havalimanından ayrılarak Kısıklı'daki konuta geçtiği görüldü. Görüşmenin içeri ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı. 

İbrahim YILDIZ-İbrahim AKTÜRK-Ramazan EĞRİ /DHA 


Sıradaki haber yükleniyor...