Hayalinizdeki dudaklara kavuşmak için en ideal yöntemler

Dolgun dudaklara sahip olmak hayal değildir. Çeşitli yöntemlere başvurarak daha dolgun dudaklara sahip olabilir, aynaya baktığınızda hep istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. İşte doldun ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak için uygulayabileceğiniz yöntemler... 

20 Aralık 2017, Çarşamba 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar

Dudak çevrenizi aydınlık sağlayıcı ten renginden daha açık bir kalem yardımıyla çerçeve sürüp silin.

Genel bir makyaj yaptığınız dudağınıza uygulayacağınız fondöten ile dudağınızı pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. Böylece rujunuz hem daha kalıcı olacak hem de pürüzsüz dudaklara sahip olmuş olacaksınız.  

Dudaklarınızın belirginleşmesini kolaylaştıran dokunuşlar

Dudaklarınızın belirginleşmesini kolaylaştıran dokunuşlar

Dudak kalemini doğru uygulandığınızda dudakları daha belirgin ve dolgun gösterir. Dudak kaleminizi rujunuza uygun tonlarda seçmeniz yeterli. 

İnce dudaklara sahip kadınların ruj seçimi

İnce dudaklara sahip kadınların ruj seçimi

Dudaklarınızın hatları ince ise koyu tonlardaki rujlar genelde son tercihiniz olsun. Açık renk rujlar koyu renklere oranla daha dolgun görünüm sağlar. Nude yani ten rengi tonlarında ruj kullanarak dudaklarınızı daha dolgun göstermenin hilelerini öğrenmek için tıklayın. 

Ekstra dolgunluk kazandıran parlatıcılar

Ekstra dolgunluk kazandıran parlatıcılar

Ruj sürme işleminizi tamamladıktan sonra hacim kazandırma aşamasının son durağı dudak parlatıcılarıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur dudak parlatıcılarının ruju dağıtmaması için makyaj sabitleyici kullanmayı sakın ihmal etmeyin.

Bu uygulamalar dudaklarınızın hacim kazanarak daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.  

Tıbbi müdahaleler gözünüze ürkütücü geliyorsa kolayca uygulayabilirsiniz. Bu yöntemler geçici görünse de uygulama aşamasında daha hacimli ve seksi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği